witam,

we wrześniu zarejestrowałem się na UDI i umówiłem na wizytę na policji na październik, niestety w październiku coś mi wypadło i zmieniłem datę wizyty na 10 grudnia. dzisiaj wchodzę na UDI a mojej rezerwacji nie ma, została przeniesiona rezerwacja do archiwalnych rezerwacji. napisałem w tej sprawie do supportu. ale nie wiem kiedy odpiszą i czy w ogóle?

moje pytanie jest następujące:
czy powinienem złożyć wniosek o zarejestrowanie pobytu zupełnie od nowa?

jeśli już uda mi się ustalić nową wizytę na policji,(lub odzyskam termin na 10 grudnia) to jakie mam szanse na uzyskanie numeru personalnego? aktualnie mam d-nummer i skattekort.

pracuję przez agencję people4you, a w tym roku uzyskałem już dochód 135.000 kr brutto. ale mam umowe jedynie na zlecenie. ponadto mam dodatkową pracę jako pomoc kuchenna ale bez podpisywania umowy -jedynie dostaje lonn z wypłaty (praca jak najbardziej legalna) ale wychodzi tego maks 30godzin miesiecznie.

muszę zabrac ze sobą paszport, umowe z people4you, lonn z ostatnich 3 miesięcy ? OPPDRAGSBEKREFTELSE na najblizsze zlecenie? ale i tak chyba bez szans na personalnummer?

pozdrawiam serdecznie i dziekuje z góry za odpowiedzi