Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Praca - Norwegia

Czytali temat:
Jędrzej G skyer (296 niezalogowanych)
1 Post
MACIEJ BOROWSKI
(DIEGO77)
Wiking
Witam
Jestem w Norwegii od 2 miesiecy i poszukuję pracy.Jestem inz.mechanikiem,natomiast moja wyuczona specjalność, to przetwórstwo tworzyw sztucznych i w tej branży pracowałem w Polsce 8 lat.Także w mechanice samochodowej jak również jako wystawca w dziedzinie audio-video.Niestety nie znam jezyka norweskiego,a przynajmniej na razie,angielski w stopniu podstawowym co zapewne jest powodem w podjęciu pracy.Wysyłałem też swoje cv na oferty pracy,w których nie wymagano znajomości języków i mimo to jak narazie bez pozytywnego skutku.Zwracam się zatem z zapytaniem-czy ktoś na forum mógłby mi doradzić jak w mojej sytułacji znaleźć jakakolwiek pracę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
275 Postów
Janek Szaradek
(opptymus)
Stały Bywalec
DIEGO77 napisał:
Witam
Jestem w Norwegii od 2 miesiecy i poszukuję pracy.Jestem inz.mechanikiem,natomiast moja wyuczona specjalność, to przetwórstwo tworzyw sztucznych i w tej branży pracowałem w Polsce 8 lat.Także w mechanice samochodowej jak również jako wystawca w dziedzinie audio-video.Niestety nie znam jezyka norweskiego,a przynajmniej na razie,angielski w stopniu podstawowym co zapewne jest powodem w podjęciu pracy.Wysyłałem też swoje cv na oferty pracy,w których nie wymagano znajomości języków i mimo to jak narazie bez pozytywnego skutku.Zwracam się zatem z zapytaniem-czy ktoś na forum mógłby mi doradzić jak w mojej sytułacji znaleźć jakakolwiek pracę?




Ja sie zastanawiam jak ty jako inz. zaliczyles lektoraty? Za moich czasow to bylo niemozliwe! Ale takie czasy..znam typa z doktoratem, ktory skleca zdania po angielsku gorzej niz Kali z "w pustyni i w puszczy"

Jestes mechanik...Mechanik Jerzy Kudelski.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok