Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Zjawiskowa Dziewczyna Krzysztof Krzan Grzegorz1233 Szczudr Adam Banaś Kitty (3522 niezalogowanych)
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
a karte podatkowa kiedy dostales ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Krzysztof Krzan
(krisu16)
Wiking
zaraz po przyjeździe byłem wypełnić ten wniosek o karte podatkową i D-nummer. I za nie długi czas dostałem ją tak że karte podatkową mam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
do pol roku nie rejestruja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Krzysztof Krzan
(krisu16)
Wiking
a jeśli ktoś by pracował bez tego pozwolenia dłużej? np. 8 miesięcy to co wtedy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
87 Postów
Tomasz Kacperski
(Niezniszczalny)
Początkujący
krisu16 napisał:
a jeśli ktoś by pracował bez tego pozwolenia dłużej? np. 8 miesięcy to co wtedy?

Nic. Multinor i Optimus wyjasnili sprawe na poczatku watku. Zeby dostac pozwolenie z udi musisz spelniac pelne kryteria a podstawowym jest gwarancja pracy na min. 50 procent w okresie dlugoterminowym. Pozwolenie takie nie jest Ci potrzebne. Oczywiscie bez niego nie otrzymasz stalego numeru personalnego, beda problemy w Nav, bank nie da Ci kredytu itd. Ale pracowac sobie spokojnie mozesz i kiedy twoja sprawa z praca w miare sie ustablizuje, otrzymasz normalny kontrakt bez problemu takie pozwolenie otrzymasz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Krzysztof Krzan
(krisu16)
Wiking
Ok, dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok