Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Ile pieniedzy moge przelac na konto z tzw lewych - Norwegia

8 Postów
rafal stoklosa
(rafikstoklosa)
Wiking
Witam ile moge przeslac pieniedzy na konto tak zeby sie do mnie skatt nie doczepil pracuje legalnie mam wyplate co miesiac na koncie ale dorabiam na fuchach i chcialbym przelac pieniadze na konto wie moze ktos jaki jest limit slyszalem ze mozna 50 tys koron na rok a i ze mozna 25 tys koron przewiesc przy sobie na lotnisku. dziekuje za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
rafal stoklosa
(rafikstoklosa)
Wiking
rafikstoklosa napisał:
Witam ile moge przeslac pieniedzy na konto tak zeby sie do mnie skatt nie doczepil pracuje legalnie mam wyplate co miesiac na koncie ale dorabiam na fuchach i chcialbym przelac pieniadze na konto wie moze ktos jaki jest limit slyszalem ze mozna 50 tys koron na rok a i ze mozna 25 tys koron przewiesc przy sobie na lotnisku. dziekuje za pomoc

jest to kwota 20 tys koron
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
Tomek Agile
(agiletom)
Wiking
rafikstoklosa napisał:
rafikstoklosa napisał:
Witam ile moge przeslac pieniedzy na konto tak zeby sie do mnie skatt nie doczepil pracuje legalnie mam wyplate co miesiac na koncie ale dorabiam na fuchach i chcialbym przelac pieniadze na konto wie moze ktos jaki jest limit slyszalem ze mozna 50 tys koron na rok a i ze mozna 25 tys koron przewiesc przy sobie na lotnisku. dziekuje za pomoc

jest to kwota 20 tys koron


nie wiem dokladnie ale wydaje mi sie ze jak 30 tys koron mozesz wplacic ale najlepiej nie wplacaj tylko kupuj za to zywnosc i nie plac karta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
agiletom napisał:
rafikstoklosa napisał:
rafikstoklosa napisał:
Witam ile moge przeslac pieniedzy na konto tak zeby sie do mnie skatt nie doczepil pracuje legalnie mam wyplate co miesiac na koncie ale dorabiam na fuchach i chcialbym przelac pieniadze na konto wie moze ktos jaki jest limit slyszalem ze mozna 50 tys koron na rok a i ze mozna 25 tys koron przewiesc przy sobie na lotnisku. dziekuje za pomoc

jest to kwota 20 tys koron


nie wiem dokladnie ale wydaje mi sie ze jak 30 tys koron mozesz wplacic ale najlepiej nie wplacaj tylko kupuj za to zywnosc i nie plac karta

Twoje rady nie sa zbyt madre bo po pewnym czasie zapytają sie jak przezyles ostatni rok? jak robiles oplaty np. za mieszkanie, tankowales samochód, robiles zakupy itd. I wtedy nie musza ci nic udowadniac, dopierdolą kare ze 400tys i masz pozamiatne. Zawsze mowie ze kombinowanie nie poplaca
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
ElGranuja napisał:
agiletom napisał:
rafikstoklosa napisał:
rafikstoklosa napisał:
Witam ile moge przeslac pieniedzy na konto tak zeby sie do mnie skatt nie doczepil pracuje legalnie mam wyplate co miesiac na koncie ale dorabiam na fuchach i chcialbym przelac pieniadze na konto wie moze ktos jaki jest limit slyszalem ze mozna 50 tys koron na rok a i ze mozna 25 tys koron przewiesc przy sobie na lotnisku. dziekuje za pomoc

jest to kwota 20 tys koron


nie wiem dokladnie ale wydaje mi sie ze jak 30 tys koron mozesz wplacic ale najlepiej nie wplacaj tylko kupuj za to zywnosc i nie plac karta

Twoje rady nie sa zbyt madre bo po pewnym czasie zapytają sie jak przezyles ostatni rok? jak robiles oplaty np. za mieszkanie, tankowales samochód, robiles zakupy itd. I wtedy nie musza ci nic udowadniac, dopierdolą kare ze 400tys i masz pozamiatne. Zawsze mowie ze kombinowanie nie poplaca



wystrczy kupic pare biletow do holandii i mowic ze peniadze zarobiles na dawaniu dupy i robieniu lodow marokancom. w pelni legalny i nie opodatkowany sposob zarabiania choc na "czarno" :-D
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok