Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Historia przelewow w Nordea- pomocy! - Norwegia

Czytali temat:
Zbyszek Morawski norge 72 norge 72 Tadek Os Mateusz Sz Rafał .... Przemek eR Bartek Boike Krystian Gębala Ryszard Ohucki LUKASZ14 Kamila Wisniewska (5556 niezalogowanych)
7 Postów
M L
(Thunder82)
Wiking
Potrzebuje liste przlewow dokonanych z mojego konta norweskiego w Nordea do jednej osoby w Polsce.
Sam nie moge zobaczyc wiecej jak kilka transakcji wstecz, a potrzebuje miec liste od czerwca 2012 do dzisiaj.

Napisalem e-mail do kundesenter z taka prosba. Dostalem liste tylko tych , ktore ja sam moge zobaczyc, a starsze niz 6-mc wg. nich beda kosztowac 1600 NOK. No przeciez to jest szalenstwo jakies.

Na moim Polskim koncie moge sprawdzic gdzie i po ile kupilem mleko 5 lat tem jakby chcial a tu laske robia , ze znajda mi duze przelewy??

Jak macie jakies doswiadczenia z Nordea , a najlepiej kogos do kogo moglby zadzwonic (z Nordea ) kto by mi to po ludzku sprawdzil bede wdzieczny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów

(Annette)
Nowicjusz
podejzewam ze chodzi oo alimenty i sprytna mamusia podala ciebie do komornika o uchylanie sie od placenia

a nie myslales o drukowaniu potwierdzen?? istnieje takie urzadzenie jak drukarka

drukuje sie wersje papierowa i potem wklada do segregatora (dostepny w kazdym sklepie z art papierniczymi w norwegii)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Thunder82 napisał:
Potrzebuje liste przlewow dokonanych z mojego konta norweskiego w Nordea do jednej osoby w Polsce.
Sam nie moge zobaczyc wiecej jak kilka transakcji wstecz, a potrzebuje miec liste od czerwca 2012 do dzisiaj.

Napisalem e-mail do kundesenter z taka prosba. Dostalem liste tylko tych , ktore ja sam moge zobaczyc, a starsze niz 6-mc wg. nich beda kosztowac 1600 NOK. No przeciez to jest szalenstwo jakies.

Na moim Polskim koncie moge sprawdzic gdzie i po ile kupilem mleko 5 lat tem jakby chcial a tu laske robia , ze znajda mi duze przelewy??

Jak macie jakies doswiadczenia z Nordea , a najlepiej kogos do kogo moglby zadzwonic (z Nordea ) kto by mi to po ludzku sprawdzil bede wdzieczny.


Bzdury wygadujesz. Bank zarabia na sierotach, wiec jesli sam nie umiesz to musisz im zaplacic.
Wejdz na swoje konto, potem kliknij na numer konta i wyswietli ci sie wyszukiwarka. Wyciag z konta mozesz wydrukowac do 24 miesiecy wstecz. Malo tego, mozesz wybrac od jakiej do jakie kwoty transakcje maja byc wykazane oraz czy zyczysz sobie uwzglednic tylko wplywy, tylko wyplywy, czy moze obie wersje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
M L
(Thunder82)
Wiking
Annette napisał:
podejzewam ze chodzi oo alimenty i sprytna mamusia podala ciebie do komornika o uchylanie sie od placenia

a nie myslales o drukowaniu potwierdzen?? istnieje takie urzadzenie jak drukarka

drukuje sie wersje papierowa i potem wklada do segregatora (dostepny w kazdym sklepie z art papierniczymi w norwegii)


Nigdy nie mialem zony ani dzieci- to tak zeby zaspokoic twoja ciekawosc!

Dzieki za patent z drukarka- konkret info!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
M L
(Thunder82)
Wiking
Hilton napisał:
Thunder82 napisał:
Potrzebuje liste przlewow dokonanych z mojego konta norweskiego w Nordea do jednej osoby w Polsce.
Sam nie moge zobaczyc wiecej jak kilka transakcji wstecz, a potrzebuje miec liste od czerwca 2012 do dzisiaj.

Napisalem e-mail do kundesenter z taka prosba. Dostalem liste tylko tych , ktore ja sam moge zobaczyc, a starsze niz 6-mc wg. nich beda kosztowac 1600 NOK. No przeciez to jest szalenstwo jakies.

Na moim Polskim koncie moge sprawdzic gdzie i po ile kupilem mleko 5 lat tem jakby chcial a tu laske robia , ze znajda mi duze przelewy??

Jak macie jakies doswiadczenia z Nordea , a najlepiej kogos do kogo moglby zadzwonic (z Nordea ) kto by mi to po ludzku sprawdzil bede wdzieczny.


Bzdury wygadujesz. Bank zarabia na sierotach, wiec jesli sam nie umiesz to musisz im zaplacic.
Wejdz na swoje konto, potem kliknij na numer konta i wyswietli ci sie wyszukiwarka. Wyciag z konta mozesz wydrukowac do 24 miesiecy wstecz. Malo tego, mozesz wybrac od jakiej do jakie kwoty transakcje maja byc wykazane oraz czy zyczysz sobie uwzglednic tylko wplywy, tylko wyplywy, czy moze obie wersje.


Jak tak robie to nie pokazuje mi przelewow zagranicznych, a z kolei jak szukam w zagranicznych to pokazuje tylko kilka ostatnich. Ale juz ogarnalem, zadzwonilem do banku i powiedzieli mi ze moge za darmo dostac wyciagi z konta , a to mi wystarcza, nie potrzebuje konkretnych potwierdzen przelewow, tylko data , kwota, odbiorca. Dzieki za pomoc!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok