Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Pytanie - Norwegia

Czytali temat:
(481 niezalogowanych)
2 Posty
Wiking
Witam wszystkich i pozdrawiam,jestem tu po raz pierwszy więc proszę o wyrozumiałość... Noszę się z zamiarem przyjazdu do Norwegii niebawem czyli gdzieś na początku czerwca. Jednak najpierw chciałem sie zorientować i zbadac rynek pracy, czy ktoś z was mili forumowicze mógłby mnie oświecić trochę jak to jest z pracą dla kucharzy? Dodam,że doświadczenie mam dość spore,ponad 10 lat,język angielski też niezgorzej,tyle wiem że w praniu to róznie wychodzi... Dodatkowo trzeba zapewnieć sobie mieszkanie, wszystko jest niby do sprawdzenia na necie, ale nie ma to jak rady kogoś,kto juz tam jest. Więc czekam na odpowiedzi,pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
262 Posty

(oppenheimer)
Stały Bywalec
Ok 10 lat robiles bigos i ruskie pierogi A jak Ci idzie np z reniferem w bitej smietanie albo skrzydelka wolowe po norwesku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
nie gosciu nie bigos, choć pewnie nawet tego nie potrafisz zrobić,8 lat w Polsce, kuchnia orientalna i włoska, pizze,risotta,pasty, 5 lat w Irl., jak nie wiesz co powiedziec to najlepiej zamknij ryj i sie nie wychylaj z takimi radami pedalskimi...
Miałem nadzieję że wypowie się ktoś na poziomie,czekam na Państwa odpowiedzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
275 Postów
Janek Szaradek
(opptymus)
Stały Bywalec
Alexxl napisał:
nie gosciu nie bigos, choć pewnie nawet tego nie potrafisz zrobić,8 lat w Polsce, kuchnia orientalna i włoska, pizze,risotta,pasty, 5 lat w Irl., jak nie wiesz co powiedziec to najlepiej zamknij ryj i sie nie wychylaj z takimi radami pedalskimi...
Miałem nadzieję że wypowie się ktoś na poziomie,czekam na Państwa odpowiedzi


Na poziomie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
262 Posty

(oppenheimer)
Stały Bywalec
Aaa na poziomie To.czemu Cie.tu jeszcze nie ma jak pizze potrafisz zrobic Ja nie musze bigosu robic Ty od tego jestes
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok