Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
reklama | kup tutaj »

Forum Norwegia

Napisz Obserwowane wątki
Od redakcji

„Kryzys jajeczny” w Norwegii trwa. Kraj fiordów na import jajek wydał już 27 milionów koron

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu „Kryzys jajeczny” w Norwegii trwa. Kraj fiordów na import jajek wydał już 27 milionów koron

Myśliwy Myśliwy 11 godzin temu

Kartki na cukier to był początek upadku komunizmu w Polsce. Mam nadzieję że Norwegia wprowadzi kartki na jajka i rozpadnie się ten komunistyczny reżim

Od redakcji

Korona norweska najsilniejsza od marca. Którą ścieżką podąży waluta?

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Korona norweska najsilniejsza od marca. Którą ścieżką podąży waluta?

butterfly :)) butterfly :)) 11 godzin temu

Juz dalej nie moze slabnac ,wlasnie dotknela dna

Od redakcji

Niech się święci 17 maja! Kilka słów o narodowym dniu Norwegów

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Niech się święci 17 maja! Kilka słów o narodowym dniu Norwegów

Tomasz012 Tomasz012 13 godzin temu

Nie przesadzaj kolezko. W polsce na majowce jest to samo i o wiele wiecej pijanych kierowcow wiec swieto jak to swieto kazdy kraj må swoje obyczaje

Zuzaa890
Zuzaa890 17 godzin temu

Prawo jazdy

Hej, Miałam zamiar niedługo zrobić sobie prawo jazdy, ale chciałam je sobie zrobić w Polsce. Jestem zameldowana i w Norwegii i w Polsce, uczę się w Norwegii ...

Od redakcji

Ropa wciąż napędza Norwegię. Kraj fiordów z historycznym poziomem eksportu

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Ropa wciąż napędza Norwegię. Kraj fiordów z historycznym poziomem eksportu

Tigwelder1 Tigwelder1 3 dni temu

Mam mieć kasę teraz a nie za 20-40 lat,może dożyję może nie do emerytury.

Od redakcji

Pracownicy w Oslo i całym państwie gotowi do strajku. Związkowcy nie dają za wygraną

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Pracownicy w Oslo i całym państwie gotowi do strajku. Związkowcy nie dają za wygraną

Krzysztof .... Krzysztof .... 4 dni temu

Teraz to cwaniacy szukają chętnych na składki. Rok temu to oni wnioskowali i popierali likwidacje beniamingów.żenada.

Od redakcji

Prąd tańszy, ale rachunki wyższe. Norweski rząd ograniczy dopłaty za energię elektryczną

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Prąd tańszy, ale rachunki wyższe. Norweski rząd ograniczy dopłaty za energię elektryczną

Grom Boga Grom Boga 4 dni temu

Ktoś się musi się złożyć na socjal dla bezrobotnych lekarzy i inżynierów

Angelika Mojak
Angelika Mojak 01-03-2021 14:10 3630 11

Remont łazienki

Planuje w najbliższym czasie kompleksowy remont łazienki. Doradzicie na co zwrócić uwagę przy remoncie?

orime orime 5 dni temu

Da się. Czasem nawet lepiej niż \"fachowiec\" zasłaniający się słynną sztuką budowlaną... Nawet jak spieprzysz,to wiesz że za to nie zapłaciłaś Ja ...

Więcej postów
Norsk Forum Tematy Odpowiedzi Ostatni post
Nie ma nowych postów 38 367
przez noregg | 04-05-2024 03:01 Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów 49 129
przez kamilpiotr | 27-04-2023 09:18 Pokaż najpierw ostatnie posty

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok