Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Iroo Andrzej tomasz gnojewski Klaudia Przemus (1688 niezalogowanych)
862 Posty

(maciejko)
Maniak
Jak najbardziej Joseph można tylko w skalniackim kraju żeby coś szybciej załatwic to trzeba ich zwyczajnie pogonić, na maila odpowie Ci jak wypije kawe i nagada sie z kolezanką, po telefonie sie zdrzemnie a jak stoisz jej/jemu nad głową to szybciej Cie obsłuza

Pozatym jak chcesz sobie cos tam pozmieniac w koncie to musisz isc do banku gdzie zakładałes konto. Ja jak w Sparebank1 Oslo Akershus zakładałem w Ski to wszystkie sprawy musze tam kierowac wiec lepiej miec tą placówke pod nosem. Dla niewtajemniczonych w sparebankach1 kazda inna lokalizacja np. modum to juz inny bank, logować do neta tez trzeba przez Sparebank1 gdzie sie otwierało konto/rejonem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Zuza zaworska
(jeeona25)
Nowicjusz
Ja w Nordea otworzyłam na dowód ale zobacz inny bank bo w tym to tragedia na kartę do bankomatu czekałam 2 msc bo raz wysłali do Polski druga zaginęła a trzecia już sama odebrałam w banku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Nowicjusz
jeeona25 napisał:
Ja w Nordea otworzyłam na dowód ale zobacz inny bank bo w tym to tragedia na kartę do bankomatu czekałam 2 msc bo raz wysłali do Polski druga zaginęła a trzecia już sama odebrałam w banku
dowod i BankID?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
Dawid Motyka
(DCK)
Nowicjusz
Siema
Więc otworzyłem konto w banku.
Przyszła mi karta oraz numery
Wie może ktoś dlaczego nie dostałem tokena ??
Nie mgę wejść na konto on line.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
Dawid Motyka
(DCK)
Nowicjusz
Bank DNB
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Adam B
(Amarci)
Wiking
A poprosiłeś o internetowy do konta?
Jest to opcja dodatkowa więc może przejdź sie do banku i zapytaj czy bedziesz miał internet banken.
Jeśli jednak zamówiłes ten produkt musisz się wstrzymać trochę gdyż najpierw przyjdzie list z hasłem masłem a potem token. pocztą.Pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
Dawid Motyka
(DCK)
Nowicjusz
Poki co mam kartę i kody.
Myślałem że Token jest automatycznie załatwiony.
Czyli jak np nie przyjdzie do tygodnia to udać sie do banku..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Zuza zaworska
(jeeona25)
Nowicjusz
DCK napisał:
Siema
Więc otworzyłem konto w banku.
Przyszła mi karta oraz numery
Wie może ktoś dlaczego nie dostałem tokena ??
Nie mgę wejść na konto on line.


ja nie mam Tokena i dostępu do konta bo mam tymczasowy nr personalny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Wiking
Ja również mam D-number i bez problemu w DNB otworzyłam konto - oczywiscie musiał być paszport. A co do Tokena przyszedł ostatni wiec warto poczekac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
Dawid Motyka
(DCK)
Nowicjusz
Oki Dzięki
Ja otworzyłem konto bez paszportu i zezwolenia z policji (bo termin mam dopiero na 1 grudnia)
Natomiast pokazałem kontrakt/umowa o prace, dowód osobisty i nr personalny oraz zameldowanie.
Ale to mam takie konto tymczasowe dopiero po paru miesiącach mogę starać się o VISE ze zdjęciem
z pełnymi możliwościami.
Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok