Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
firma bez adresu i wola o kase
to tylko do prokuratora
mozna ich namierzyc po numerze posrednictwa pracy
ul. Górnośląska 26/3
68-200 Żary
NIP 928-112-60-67
REGON 970032670
Certyfikat agencji pracy nr 6349"

nip w skarbowym
regoen w urzedzie statystycznym
agencja pracy w panstwowej inspekcji poracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(IzaKaczmarek)
Wiking
Hejka

Szukania pracy w Norwegii.........tylko jak przeczytałam opinie na forum to trochę ostudził się mój entuzjazm,może masz jakieś kontakty , może trzeba uderzyć w urzędy pracy w Norwegii????
No sama nie wiem od czego zacząć....... Obawiam się tego ,że jak już coś znajdę to ,żeby się nie okazało ,że to jakaś lipa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(IzaKaczmarek)
Wiking
patim napisał:
w2.brreg.no/enhet/sok/index.jsp
tjenester.nav.no/stillinger/forside




Bardzo dziękuję ,będę coś działać może coś znajdę.pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
piotr gorski
(pyjo84)
Wiking
czy ktos wyjechał do norwegi za posrednictwem tego gascia bo ja znalażłem numer dzwonłęm ma mi wysłąc dokumenty i mam 220 zł zapłacic pzry odbiorze i z cekawosci czytam forum ta praca na 6 tyg po 12 godzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
8929 Postów
Maniak
pyjo84 napisał:
czy ktos wyjechał do norwegi za posrednictwem tego gascia bo ja znalażłem numer dzwonłęm ma mi wysłąc dokumenty i mam 220 zł zapłacic pzry odbiorze i z cekawosci czytam forum ta praca na 6 tyg po 12 godzi
Zrobisz jak uważasz , Niemniej jest to oszustwo
Nie można żądać kasy za załatwienie pracy przez pośrednika i tyle w tym temacie z Mojej strony
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jan Kawow
(jaremar)
Wiking
lepiej dmuchać na zimne, bo naciągaczy nie brakuje
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
marko marko
(ciko266)
Wiking
witam kolego masz jakieś informację na temat tej pracy ???? znalazłem teraz Praca fizyczna w Norwegii- 28 tys.zł za 6 tygodni . Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
luki4
(luki4)
Wiking
Uwazajcie na tego goscia. Nr tel :735378747. Nagranie na poczcie informuje ze praca przy czyszczeniu konstrukcji stalowych, wiek do 60 lat, zaliczki wypłacane co tydzien, praca po 12 godzin przez 6 tyg i powrót do polski. Opłata za tłumaczenie dokumentów 150zł. Cos mi tu smierdzi. Za piekne zeby było prawdziwe, bez jezyka? Radze uwazac. Zadzwoncie i zapytajcie sie o nazwe firmy i adres siedziby. Mi podał tylko nazwe "Pośrednictwo"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok