Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

wymiana pieniędzy przez internet - Norwegia

Czytali temat:
Łukasz Brzeziński agnieszka pawlak Szymon K.... Nikolai Stefani Grzegorz1989 Transport PL-NO Patrycja Pati (2954 niezalogowanych)
3 Posty
Marcin Kowalski
(Petroiusz)
Wiking
Chciałem zacząć wymianę pieniędzy przeze internecie (tak jak w normalnych kantorach), tylko że online. Czy ktoś zna jakieś serwisy, które się tym zajmują i czy może jakiś polecić. Jakie warunki trzeba spełniać, żeby korzystać z ich usług?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mike Grzesik
(MikeGrzesik)
Wiking
Witaj. Mozesz zrobic to na strone western union wysylajac pieniadze gdzies jesli chodzi o norwegie. Jesli o Polske masz kantory internetowe. internetowykantor.pl cinkciarz.pl. jesli chodzi o norwegie nie spotkalem sie z wymiana online chyba ze masz konta walutowe w banku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Mariola Musiał
(Marini)
Wiking
Na początek wybierz jakiś rozpoznawalny kantor internetowy i wymień niewielką sumę. Potrzebujesz 2 kont w różnych walutach. Poz tym, musisz się zarejestrować na stronie kantoru.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Marcin Kowalski
(Petroiusz)
Wiking
A jak mam jedno konto swoje, to mogę jako te, na które chce otrzymać wpłatę podać konto np. mojej dziewczyny? Czy koniecznie muszę mieć dwa konta na moje nazwisko? W takim razie, z którego kantoru opłaca mi się skorzystać?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
275 Postów
Janek Szaradek
(opptymus)
Stały Bywalec
A mozecie mi powiedziec po co wam te wszystkie zabiegi i kantory?

Kurs najlepszego na dzis:
cinkciarz.pl - 0.4942
Kurs w Nordea Norge: 2.0240 co daje 0.4941.

Przewalutowujesz w Nordea i wysylasz zlotowki bezpośrednio na polskie konto. Kasa tego samego dnia jak wyslesz rano. Masz to samo co w najlepszym kantorze w polsce i o niebo lepiej niz zwykle kantory w polskich miescinach. Nie musisz zapierdalac i umawiac sie z buraczynami z przewieszonymi kołczanem prawilnosci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Mariola Musiał
(Marini)
Wiking
Też mi się wydaje, że kantory internetowe są o tyle lepsze, że tam po prostu prowizji nie ma. Wszystko jest oparte na spreadach.

Co do możliwości przesyłu na konto osoby 3, np. dziewczyny, to część kantorów przewiduje taką możliwość. Z godnych polecenia jest np. ten liderwalut.pl/o-nas/aktualnosci-serwisu/...osoby-ktora-wskazesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Marcin Kowalski
(Petroiusz)
Wiking
Dzięki za polecenie. Zapytałem się znajomych i bardzo pozytywnie wyrażali się o tym kantorze. Ma też tą opcję, an której najbardziej mi zależało, czyli przelewy z mojego konta na cudze. Myślę, że dam mu szansę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Janku Kumarski
(happycappy)
Wiking
ja też od jakiegoś czasu przekonałem się do wymieniania pieniędzy w ten sposób. Korzystałem już z usług różnych e-kantorów (po prostu sprawdzam gdzie mi się najlepiej opłaca ) i wyszukuje je za pomocą porównywarki - strefawalut.pl. Mają największe zestawienie kantorów i ciekawe promocje np: bonus na wymianę bez spreadu, no i można sprawdzic też opinie innych na temat danego kantoru
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
131 Postów
Szymon K....
(pepoconti)
Stały Bywalec
A po co przewalutowywac jak mozna wyslac normalnie na konto zlotowkowe z norweskiego banku transfer24.eu placac kilka lub kilkanascie koron za przelew
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
275 Postów
Janek Szaradek
(opptymus)
Stały Bywalec
pepoconti napisał:
A po co przewalutowywac jak mozna wyslac normalnie na konto zlotowkowe z norweskiego banku transfer24.eu placac kilka lub kilkanascie koron za przelew

Moze dlatego, ze na tym wynalazku mozna wyslac max 10000. w porownaniu do kursu kantorowego jestes w plecy prawie 100 pln. Moze dlatego, ze placimy za przelew karta a nie bezposrednio z konta A jak zechcesz wyslac 100000 to musisz wykonac 10 przelewow, od kazdego zaplacic prowizje, stracic 100pln.
Powyzej 500 nok placomy 1.5% kwoty. Czyli 150 nok + 100pln straty na roznicy kursowej to nam daje 175 pln przu 10000 nok..
Przy 100000 mamy do odjebania 10 przelewow i 1750 pln w plecy. Rozumiesz juz gamoniu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok