Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Chorobowe na wypowiedzeniu - Norwegia

Czytali temat:
mariusz k... (516 niezalogowanych)
2 Posty
mariusz k...
(Marionet)
Wiking
Witam. Jestem na tym forum nowy wiec jak cos nie tak napisze to bardzo prosze zeby mnie zaraz ktos nie pojechał . Sprawa wyglada w sposób taki. Z dniem 30.07 dostałem miesieczne wypowiedzenie z pracy. tydzien przed upłynieciem terminu wypowiedzenia pracodawca wyslal mnie na zalegly urlop. Pojechalem do polski i wybralem sie do lekarza . Ostatnio mialem problemy z kregosłupem wiec postanowilem temat ogarnąc. 28.08 wyslalem zwolnienie do pracodawcy i do zusu w polsce bo to oni tera ogarniaja temat z NAV. pytanie brzmi : czy za pierwsze 16 dni zwolnienia płaci pracodawca, czy w tym przypadku tylko za 3 dni bo tyle jakby bylo do zakonczenia umowy o prace , a potem nav. Dopowiem jeszcze ze wciąż jestem na zwolnieniu lekarskim.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
Marionet napisał:
Witam. Jestem na tym forum nowy wiec jak cos nie tak napisze to bardzo prosze zeby mnie zaraz ktos nie pojechał . Sprawa wyglada w sposób taki. Z dniem 30.07 dostałem miesieczne wypowiedzenie z pracy. tydzien przed upłynieciem terminu wypowiedzenia pracodawca wyslal mnie na zalegly urlop. Pojechalem do polski i wybralem sie do lekarza . Ostatnio mialem problemy z kregosłupem wiec postanowilem temat ogarnąc. 28.08 wyslalem zwolnienie do pracodawcy i do zusu w polsce bo to oni tera ogarniaja temat z NAV. pytanie brzmi : czy za pierwsze 16 dni zwolnienia płaci pracodawca, czy w tym przypadku tylko za 3 dni bo tyle jakby bylo do zakonczenia umowy o prace , a potem nav. Dopowiem jeszcze ze wciąż jestem na zwolnieniu lekarskim.

Pozdrawiam


hmmm sam jestem bardzo ciekaw jak NAV ogarnie sprawe...w Norge 90 % spoleczenstwa ma problemy z kregoslupem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
mariusz k...
(Marionet)
Wiking
spoko. zadna symulacjia , mam wszystkie kwity , dla pewnosci przetłumaczone na angielski . zdjecia , opinie i sposob leczenia w polsce. Ogolnie wszystko zgodnie z prawem. A ze zwyrodnienie nioperowalne to mam pecha. Pozostaje oslonewe + przeciwbolowe i do roboty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok