Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Oszukiwanie pracowników z Polski - Norwegia

Czytali temat:
polip polip Bartek Boike Szymon K.... Katarzyna Kubowicz Michał Wąsala (3043 niezalogowanych)
4 Posty
Łukasz Czogała
(bibi1980)
Wiking
Witam.
Pracowałem w Norweskiej firmie w której za przelew na konto polskie kasowali 100 koron.
Było OK ale karierowiczka z Polski która robi z swoimi rodakami co chce przez swoje humory,
straszy ich zwolnieniami itd itp wymysliła że ci którzy nie mają Norweskiego konta za przelew będą brać 500 koron,tak więc to już przesada!!!!!
Prosiłbym o jakieś namiary na jakiś urząd (związki zawodowe) najlepiej maila żebym mógł wysłać zapytanie
czy to jest legalne,zgodnie z przepisami.
Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam normalnych Polskich rodaków
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
wiesz po czesci kobieta ma racje gdyż przelew do Polski przynajmnij ze Sparebank 1 kosztuje 60 kr idący pare dni a na ten sam dzien 350 kr.

Pozatym czy nie mozecie sobie konta norweskiego załozyc ? Pracujecie tam na czarnucha ?

ps. Nie pozdrawiaj 'normalnych polaków' bo normalni polacy nie są takimi dusigroszami

ps2. Żeby nie było że nic nie pomogłem masz, poczytaj sobie www.fellesforbundet.no/Information-for-f...olita-Polska-Poland/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
NOLKIXXX napisał:
Tak to jest - w norweskich firmach!

Nasz milusinski brzydal znowu nie doczytal, a moze udaje, ze nie doczytal

"Było OK ale karierowiczka z Polski która robi z swoimi rodakami co chce przez swoje humory,
straszy ich zwolnieniami itd itp wymysliła że ci którzy nie mają Norweskiego konta za przelew będą brać 500 koron,tak więc to już przesada!!!!!"

" juz byl w ogrodku, juz wital sie z gaska"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
NOLKIXXX napisał:
Jednak przyjmowanie swinskiej spermy - robi swoje!

Oczywiscie norweski BOSS (smiec,odpad!) o niczym nie wie i nic nie slyszal!



Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
NOLKIXXX napisał:
Jednak przyjmowanie swinskiej spermy - robi swoje!

Oczywiscie norweski BOSS (smiec,odpad!) o niczym nie wie i nic nie slyszal!



Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Łukasz Czogała
(bibi1980)
Wiking
Dusigroszem nie jestem a tej Pani nie chce sie pracować!!!Przelewy i tak idą kilka dni a przez 3 lata były po 100koron to tyle nagle wzrosły ??? HE HE HE
Szef Norweski na pewno nic nie wie a po co mi konto norweskie jak tam pracowałem przez 4 miesiace.
A jeśli każdy Polak tak myśli to dlatego mamy jak mamy ze swoimi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
bibi1980 napisał:
Witam.
Pracowałem w Norweskiej firmie w której za przelew na konto polskie kasowali 100 koron.
Było OK ale karierowiczka z Polski która robi z swoimi rodakami co chce przez swoje humory,
straszy ich zwolnieniami itd itp wymysliła że ci którzy nie mają Norweskiego konta za przelew będą brać 500 koron,tak więc to już przesada!!!!!
Prosiłbym o jakieś namiary na jakiś urząd (związki zawodowe) najlepiej maila żebym mógł wysłać zapytanie
czy to jest legalne,zgodnie z przepisami.
Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam normalnych Polskich rodaków



zalozenie konta norweskiego to wyzwanie zbyt duze, moze sie uda na przyszly rok !!!!

Poza tym piszesz ze Ci ktorzy nie maja nor konta beda brac 500 nok za co ????????? O co come on ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
bibi1980 napisał:
Dusigroszem nie jestem a tej Pani nie chce sie pracować!!!Przelewy i tak idą kilka dni a przez 3 lata były po 100koron to tyle nagle wzrosły ??? HE HE HE
Szef Norweski na pewno nic nie wie a po co mi konto norweskie jak tam pracowałem przez 4 miesiace.
A jeśli każdy Polak tak myśli to dlatego mamy jak mamy ze swoimi.


KLON nie pokocha tego twierdzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
bibi1980 napisał:
Dusigroszem nie jestem a tej Pani nie chce sie pracować!!!Przelewy i tak idą kilka dni a przez 3 lata były po 100koron to tyle nagle wzrosły ??? HE HE HE
Szef Norweski na pewno nic nie wie a po co mi konto norweskie jak tam pracowałem przez 4 miesiace.
A jeśli każdy Polak tak myśli to dlatego mamy jak mamy ze swoimi.


Jaka to branza ? Macie chociaz po 140/h ? czy szef tez nic nie wie ? Przez 3 lata ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Łukasz Czogała
(bibi1980)
Wiking
Będą brać za przelew na konto Polskie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok