Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

RÓŻNICE - prośba o opinię - Norwegia

Czytali temat:
(439 niezalogowanych)
5 Postów

(Clarice)
Wiking
Jestem studentką Uniwersytetu Jagiellońskiego i piszę pracę na temat różnic kulturowych między Polską a Norwegią. Będę niezmiernie zobowiązana, jeśli zechce Pani/Pan poświęcić dwie minuty na odpowiedź na 8 pytań (ankieta anonimowa)

1. Przed wyjazdem z Polski, z czym kojarzyła się Pani/Panu Norwegia?
2. Przed wyjazdem z Polski, jakimi osobami - Pana/Pani zdaniem - byli Norwegowie? Jacy okazali się w rzeczywistości?
3. Skąd czerpał(a) Pan/Pani swoją wiedzę o Norwegii?
4. Jak wyobrażał(a) sobie Pan/Pani typowy dzień pracy w Pana/Pani zawodzie w Norwegii? Czy realia to potwierdziły?
5. Jak przewidywał(a) Pana/Pani rozwój swojej kariery w Norwegii?
6. Jak długo planowała Pani/Pan wyjazd do Norwegii?
7. Jeśli może Pani / Pan powiedzieć, to proszę powiedzieć, jakie były powody wyjazdu.
8. Jakie były negatywne strony związane z wyjazdem z Polski?

Dziękuję!
Zgłoś wpis
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Zgłoś wpis
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
Jasny gwint.... AdMinie da sie cos z tym spamerem zrobic ??? Bo jak sie wkur...to bede zmuszony isc na ten koncert hiphopowy blokersow z Krakowa a szczerze tego nie chce!!!
Zgłoś wpis
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Ronn napisał:
Jasny gwint.... AdMinie da sie cos z tym spamerem zrobic ??? Bo jak sie wkur...to bede zmuszony isc na ten koncert hiphopowy blokersow z Krakowa a szczerze tego nie chce!!!

Nie wiem co na to admin, ale mnie co najmniej bawia takie reakcje : "nie w smak mi komentarze w moim watku, to zaloze sobie nastepny" taki sam
Zgłoś wpis
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz


po czterech latach sie udalo....praca w branzy olejowej czyli stacja benzynowa chyba i jako jedyna osoba w Norwegii placi podatek taki a nie inny

no i nigdy nie pracowal za mniej niz Norwedzy
Zgłoś wpis
5 Postów

(Clarice)
Wiking
SENTEX napisał:
Ja odpowiem bo Polonorki typy lindemans alias Bak ci nie odpowiedza...

1. Norwegia kojarzylas z fjordami
2.Nie mialem zdania o Norwegach przed lecz teraz wiem ze sa falszywi i dotego rasisci
3. z Internetu
4.Nie
5.Kariera z punktu widzenia Polaka w Norwegi to ciezka sprawa ....ale udalo sie po 4 latach przeskoczyc w hierach spolecznej w gore
6.3-5lat a jestem juz 8
7.Sytuacja makro ekonomiczna w Polsce
8.rodzina


Dziękuję, SENTEX!
Zgłoś wpis
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Ronn napisał:


po czterech latach sie udalo....praca w branzy olejowej czyli stacja benzynowa chyba i jako jedyna osoba w Norwegii placi podatek taki a nie inny

no i nigdy nie pracowal za mniej niz Norwedzy




Nie dokuczaj panu "polskiemu inzynieru" Branza olejowa, to branza olejowa, nie wazne na jakim etapie:wydobycia, czy stacji benzynowej Wazne, ze on "siem wybil"
Zgłoś wpis
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
Clarice napisał:
SENTEX napisał:
Ja odpowiem bo Polonorki typy lindemans alias Bak ci nie odpowiedza...

1. Norwegia kojarzylas z fjordami
2.Nie mialem zdania o Norwegach przed lecz teraz wiem ze sa falszywi i dotego rasisci
3. z Internetu
4.Nie
5.Kariera z punktu widzenia Polaka w Norwegi to ciezka sprawa ....ale udalo sie po 4 latach przeskoczyc w hierach spolecznej w gore
6.3-5lat a jestem juz 8
7.Sytuacja makro ekonomiczna w Polsce
8.rodzina


Dziękuję, SENTEX!


a nas studentka ignoruje.... nie ladnie
Zgłoś wpis
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Ronn napisał:
Clarice napisał:
SENTEX napisał:
Ja odpowiem bo Polonorki typy lindemans alias Bak ci nie odpowiedza...

1. Norwegia kojarzylas z fjordami
2.Nie mialem zdania o Norwegach przed lecz teraz wiem ze sa falszywi i dotego rasisci
3. z Internetu
4.Nie
5.Kariera z punktu widzenia Polaka w Norwegi to ciezka sprawa ....ale udalo sie po 4 latach przeskoczyc w hierach spolecznej w gore
6.3-5lat a jestem juz 8
7.Sytuacja makro ekonomiczna w Polsce
8.rodzina


Dziękuję, SENTEX!


a nas studentka ignoruje.... nie ladnie


Bo nie odpowiadamy, tak, jak ona oczekuje
Psujemy jej plany
Zgłoś wpis
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
ty masz coś z banką nie tak? na uj ten spam?

Joseph napisał:
Clarice napisał:
Jestem studentką Uniwersytetu Jagiellońskiego i piszę pracę na temat różnic kulturowych między Polską a Norwegią. Będę niezmiernie zobowiązana, jeśli zechce Pani/Pan poświęcić dwie minuty na odpowiedź na 8 pytań (ankieta anonimowa)

1. Przed wyjazdem z Polski, z czym kojarzyła się Pani/Panu Norwegia?
2. Przed wyjazdem z Polski, jakimi osobami - Pana/Pani zdaniem - byli Norwegowie? Jacy okazali się w rzeczywistości?
3. Skąd czerpał(a) Pan/Pani swoją wiedzę o Norwegii?
4. Jak wyobrażał(a) sobie Pan/Pani typowy dzień pracy w Pana/Pani zawodzie w Norwegii? Czy realia to potwierdziły?
5. Jak przewidywał(a) Pana/Pani rozwój swojej kariery w Norwegii?
6. Jak długo planowała Pani/Pan wyjazd do Norwegii?
7. Jeśli może Pani / Pan powiedzieć, to proszę powiedzieć, jakie były powody wyjazdu.
8. Jakie były negatywne strony związane z wyjazdem z Polski?

Dziękuję!


1. z Chinami
2.trollami.
3.pudelka.
4od przerwy do przerwy. jak mogły nie potwierdzić, robię to samo praktycznie...
5. jak skończę 67 lat to będę emerytem
6. poniedziałek
7. nie byłem jeszcze...
8. brak piwa...
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok