Siemanko.

Czy ktoś coś wie na temat ogłoszeń o pracę z polskich stron (np. pracabc.pl itp.)? Niedługo kończę obecną pracę i szukam gdziekolwiek. Nie znam za dobrze norweskiego oraz nie mam konkretnego doświadczenia oraz specjalizacji. A na tych stronach co chwilę wrzucają ogłoszenia z hasłami: "Praca na produkcji/montażu/magazynie bez doświadczenia i języka". Wiem, że jest to skierowane do Polaków mieszkających w kraju, ale jako że już siedzę w Norwegii i mam załatwione sprawy w Skatteetaten ect., myślę że ze mną byłby mniejszy "ambaras", niż ze sprowadzaniem kogoś z Polski. Ale cóż, powysyłałem z kilkanaście mail oraz pisałem przez formularze od 2 tygodni nie dostałem odpowiedzi.
Czy wiecie coś na ten temat? Czy to są oszuści, czy po prostu im zależy na Polakach z Polski?

Druga sprawa, gdzie można znaleźć takie magazyny/przetwórnie/hale produkcyjne gdzie nie jest wymagane doświadczenie i dobra znajomość języka norweskiego (oczywiście w Oslo)? Sprawdzałem na NAV i FINN ale nie mogłem tego znaleźć.