Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Praca za stawke godzinowa - Norwegia

Czytali temat:
(1129 niezalogowanych)
14 Posty
Eryk Gibała
(from86)
Wiking
WItam. Chcialbym sie dowiedziec jak wyglada placa za stawke godzinowa a brak pracy w firmie. Pracodawca powiedzial ze do wtorku nie bedzie roboty. Czy te dni wolne sa mi naliczane po 8h za dzien czy tez sa to bezplatne dni. Dziekuje za odpowiedz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Masz umowe o prace ? W umowie masz wpisane ile godzin pracy ? Za tyle godzin, w okresie wypowiedzenia masz otrzymywac wyplate.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
mateusz xxx
(mmati90)
Wiking
jesli pracujesz w agencji to dostaniesz kase jezeli masz obdrag jezeli nie masz to nic nie dostaniesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Eryk Gibała
(from86)
Wiking
"Normlana" firma rusztowaniowa. Mialem umowe na 6 miesiecy do 05.09.2014 z 7 dniowym wypowiedzeniem. dzisiaj mi powiedzial ze nie stac go na 6 osob wiec jutro podpisze wypowiedzenie, w umowie mialem 40h tygodniowo. Wiec jesli nie ma od jutra pracy to i tak mi sie nalezy pensja za te 5dni czy 7 dni pracujace?

btw: Jaki ma czas na wyplacenie mi pieniedzy(nie placil przez prawie 3 miesiace).
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
ale czy aby umowa nie wygasla prawie miesiac temu ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Eryk Gibała
(from86)
Wiking
Wygasla, ale pracodawca mowil ze jest wazna. Rozmawialem z innymi polakami na budowach to mowili ze maja takie same umowy na okres 6 miesiecy gdzie termin minal kilka miesiecy temu a nowej umowy nie dostali.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
hmm nie spotkalem sie z taka sytuacja ale mnie sie wydaje ze to jest praca bez kontraktu... obiecac zawsze mozna wszystko ale to dla wlasnego bezpieczenstwa chociazby...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Eryk Gibała
(from86)
Wiking
Jakies wypowiedzenie powinienem dostac przed koncem tych 6 miesiecy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
85 Postów
Dominika P
(cukulinka)
Początkujący
Jeśli nie ma wypowiedzenia. Umowa na sześć miesięcy automatycznie staje się kontraktem na stałe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
cukulinka napisał:
Jeśli nie ma wypowiedzenia. Umowa na sześć miesięcy automatycznie staje się kontraktem na stałe.
Chyba po 4 latach a nie 6-miesiacach.

ErykGibala, kontrakt ci sie skonczyl, pracodawca ma miesiac na podpisanie nowego.
Widac, ze miesiac dumal czy ci dac prace czy nie dac i swierdzil, ze nie da.
Ogolnie nawet wypowiedzenia nie potrzebowalby ci dac, bo nie masz kontraktu.
Ale jezeli twierdzi, ze umowa dziala, to poracujesz jeszcze ten tydzien, co masz w kontrakcie i na tym sie skonczy.
Popros pracodawce o atest oraz o wyplacenie wszystkich zaleglych pieniedzy wlacznie z feriepenger, ktore pracodawca ma obowiazek wyplacic z ostatnia wyplata.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok