Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

200 Postów
Milka ...
(milka_milka)
Stały Bywalec
Najblizszy komisariat Policji wydaje atest bez problemu, zazwyczaj od reki, sama ostatnio zalatwialam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Anna Nowak
(Brukselka)
Wiking
Dziękuję bardzo za pomoc!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Anita G.
(kolanta)
Wiking
Witam, moja córka zakładała konto w Nordei miesiąc temu, a pracowała tylko sezonowo. Otworzyli jej konto tylko na D-numer i paszport bez żadnego pozwolenia z policji. Dostała kartę do bankomatu i token i może używać konta, jak każda inna osoba. Może warto spróbować w innym banku.

Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
112 Posty
Początkujący
Noż q...wa jego m...ć z tą ich uznaniowością i przepisami które się wzajemnie wykluczają. Jak ja byłem z bratem w Nordei to żeby on założył konto chcieli od niego:
1. skattekort
2. papier z folkeregistered jakiś (już nie pamiętam)
3. kontrakt
4. rejestrację pobytu z UDI
5. opinię z banku z Polski


PS.:
Rejestracja na UDI udała się dopiero po 9 miesiącach pracy jak wybłagałem w firmie żeby dali mu kontrakt na 7 miesięcy, bo nie mógł dać poprzednich 3 (każdy na 3 miechy w tej samej firmie)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Anna Nowak
(Brukselka)
Wiking
Rozumiem, że te wszystkie wymagania nie jest zwykły wymysł, ale faktycznie denerwuje fakt, że wzajemnie się wykluczają i doprowadzają człowieka do szału. Może faktycznie warto poszukać innego banku? Ciekawe W każdym razie jutro pójdę na policję i zobaczymy, czy uda mi się załatwić to, co potrzebuję.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Michał Witka
(wites)
Wiking
Dokladnie. Nawet bez meldunku mozna otworzyc konto, na sam D- nummer i polski paszport.

Ale to w Nordei. Ale bez tokena niestety. Do tego meldunek i pozwolił na pobyt. Karta ze zdjeciem - staly numer.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów
Milka ...
(milka_milka)
Stały Bywalec
W spareBank zalozylam konto na paszport i nr personalny, poki nie wplynie pierwsza wyplata konto jest nieaktywne, jesli chcesz aktywowac wczesniej, dostac karte, tokena musisz pokazac kontrakt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Sugeruję spróbować założyć konto w Sparebanku, mają najmniejsze oczekiwania.

Więcej informacji: www.multinor.no
Zgłoś wpis
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
MultiNOR napisał:
Sugeruję spróbować założyć konto w Sparebanku, mają najmniejsze oczekiwania.

Więcej informacji: www.multinor.no


Najmniejsze oczekiwania, ale oblsuga pozostawia wiele do zyczenia...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
Karol.Ky napisał:
Najmniejsze oczekiwania, ale oblsuga pozostawia wiele do zyczenia...Niekoniecznie
niemniej wszystko zależy od odziału w którym ma się konto.
Moim zdaniem największy mankament jaki trapi zwykłego klienta >Spare< to brak kompatybilności pomiędzy poszczególnymi oddziałami.
Nawet w necie są rozbieżności.
>Spare Bank 1 Nord-Norge< to nie to samo dla klienta co >SB1< na przykład w Ålesund lub Oslo.
Pozostała obsługa tak jak zaznaczyłem już wyżej, zależy głównie od pracownika w danym oddziele.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok