Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

potrzebuje pomocy w odzyskaniu pięniędzy - Norwegia

Czytali temat:
(284 niezalogowanych)
11 Postów
dorota dymek
(dosia2000)
Wiking
Witam ,potrzebuje pomocy w odzyskaniu pieniedzy od pracodawcy- co zrobić!!!!!!!!
wygrałam sprawę w sadzie ,oddałam do komornika a ten po dwóch miesiącach napisał mi że nie ma z czego ściągnąć - to chyba jakiś żart!!. Mój były pracodawca prowadzi nadal sklep,jest właścicielem pół domu bo w zeszłym roku pół przepisał na córkę ,ja wydałam 17000 tysiecy na advokata i teraz komornik ma problem bo dłużnik wykazuje najniższe dochody.Dodam że nie posiada kasy fiskalnej i terminala a więc dużo zarabia na czarno,pracowałam u niego 1 rok i wiem co pisze.

Chcę iść do telewizji w Stawanger tylko nie wiem jakiej - czy ktoś pomoże?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
Pracodawca za te pol roku przepisal majatek na rodzine teraz musisz znowu isc do sadu i przedstawić, ze te działania miały na celu unikniecie zaplaty ......wcześniej sprawdzić czy ma jakiś majatek jeżeli tak to do adwokata i zlozyc zażalenie na postepowanie komornicze , jeżeli pracodawca ma wiksze dlugi to musisz się liczyc z tylko częściowym odzyskaniem naleznosci, piorytet maja zobowiązania wobec budrzetu Panstwa No.i zakładu ubezpieczeń pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok