Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
AdamsAdam napisał:
D number zmienia sie w Skatte. Nie musisz się umawiać ani nic innego kombinowac. Auto można ubezpieczyć i na dnumber, ale ciężej znaleźć ubezpieczalnie i jest po prostu drożej


Ja mam innego rodzaju pytanie.
Czy przyjęcie przez osobę w okienku papierów jest równoznaczne z przyznaniem numeru personalnego ? Czy to dopiero uruchamia machine biurokrecji i ktoś inny decyduje o przyznaniu/ badź nie numeru stalego ?
Pozdrawiam


Numer personalny otrzymasz listem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(jakubt)
Wiking
Auto na d numer ubezpieczałem w Gjensidige.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Adam Adam
(AdamsAdam)
Wiking
A orientuje się ktoś czy zmianę numeru muszę zgłosić do Statens vegvesen?
Pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
a po co
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Adam Adam
(AdamsAdam)
Wiking
pewnie "dla jaj"
bank musze powiadomić, pracodawce i ubezpieczyciela samochodu tez, dlatego pytam co z statens vegvesen. Na ich stronie niczego nie znalazlem dlatego pytam tu.
Pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Michał Małek
(michalmalek)
Wiking
W skrócie, aby było przejrzyście:
Numer musisz uaktualnić wszędzie, gdzie go używałeś. Po otrzymaniu nowego, przestajesz istnieć pod starym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Jason Bourn
(pytor09)
Nowicjusz
Cześć kolego, ja też posiadam D-numer,a jakie są plusy posiadania stałego numeru personalnego -wiesz może ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
112 Posty
Początkujący
Pierwszy podstawowy plus stałego numeru to możliwość wybrania lekarza. Bez tego do lekarza tylko na pogotowie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
marcin wilk
(marcin wilk)
Wiking
Witam . Chciałbym się dowiedzieć czy można starać się o nr stały mając pozwolenie z policji stałą pracę kontrakt na mieszkanie , ale jestem pendlerem czyli jeżdżę systematycznie do Polski co sześć tygodni . W Skatewerkecie powiedzieli mi że już nie ma szans , musi być rodzina w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
marcin wilk
(marcin wilk)
Wiking
Witam . Chciałbym się dowiedzieć czy można starać się o nr stały mając pozwolenie z policji stałą pracę kontrakt na mieszkanie , ale jestem pendlerem czyli jeżdżę systematycznie do Polski co sześć tygodni . W Skatewerkecie powiedzieli mi że już nie ma szans , musi być rodzina w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok