Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

jak założyć firmę - Norwegia

Czytali temat:
Tomasz Ceynowa Madziulka2222 (783 niezalogowanych)
3 Posty
Jarek Zw
(Jaro77)
Wiking
Witam Was serdecznie . Chce z koleżanka założyć firmę w Norwegi i chciałybyśmy się dowiedzieć co należy zrobić krok ,po kroku . Czy znacie może ksiegową dobra ,która nam w tym pomoże?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
Jaro77 napisał:
Witam Was serdecznie . Chce z koleżanka założyć firmę w Norwegi i chciałybyśmy się dowiedzieć co należy zrobić krok ,po kroku . Czy znacie może ksiegową dobra ,która nam w tym pomoże?
Hmm ciekawe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów
Artur Gardynecki
(voyager7)
Początkujący
Najlepiej zarejestruj siebie w Brønnøysundregistrene, www.altinn.no/no/Starte-og-drive-bedrift/Forberede/ a potem zatrudnij koleżankę. Tak będzie dla Was najtaniej, a księgowość zależy ile będzie dokumentów do zaksięgowania i jak będzie działalność. Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Jarek Zw
(Jaro77)
Wiking
DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ. ALE MAM JESZCZE JEDEN ZNACZACY PROBLEM , NIE WIEM JAK DOSTAC NUMER PERSONALNY... I CO GORSZA KAŻDA KSIEGOWA MOWI CO INNEGO ,MOZE TY BEDZIESZ UMIAŁ MI POMÓC. Z GÓRY DZIEKUJE. BO WIEM ZEBY ZAŁOŻYC FIRME I ABY NADANO MI NUMER ORGANIZACYJNY MUSZE POSIADAC PERSONALNY.... TYLKO JAK????

POZDRAWIAM
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Jaro77 napisał:
DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ. ALE MAM JESZCZE JEDEN ZNACZACY PROBLEM , NIE WIEM JAK DOSTAC NUMER PERSONALNY... I CO GORSZA KAŻDA KSIEGOWA MOWI CO INNEGO ,MOZE TY BEDZIESZ UMIAŁ MI POMÓC. Z GÓRY DZIEKUJE. BO WIEM ZEBY ZAŁOŻYC FIRME I ABY NADANO MI NUMER ORGANIZACYJNY MUSZE POSIADAC PERSONALNY.... TYLKO JAK????

POZDRAWIAM


Bez numeru personalnego nie zalozysz firmy. Musisz wystapic o d-nummer wraz z zakladaniem firmy. Jak bedziesz wypelniac formularz dotyczacy zalozenia enkelpersonforetak to od razu musisz wypelnic drugi "Anmodning om tildeling av D-nummer".
druga sprawa jest taka, ze zatrudnenie kolezanki to najglupszy pomysl jaki mozesz wprowadzic w zycie. Jak jej zaplacisz za godzine 200 koron to dodaj do tego jeszcze z 30 % roznych avgiftow.
Teraz jest twoja kolezanka, ale potem zaczna sie egenmeldingi, wyplata feriepenger, urlop itd.
Najlepszym wyjsciem bedzie jak kolezanka tez zalozy firme tak jak ty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok