Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

praca - Norwegia

Czytali temat:
(697 niezalogowanych)
6 Postów
Daniel Biały
(Daniel82)
Wiking
Witam wszystkich,

Mam pytanie odnośnie pracy w Norwegii, a mianowicie prośbę o sprawdzonych pośredników czy możecie pomóc? Obecnie przebywam w Polsce, ale niebawem będę zmuszony szukać pracy w innym Państwie, bardzo proszę wszystkich o wskazówki, jak zacząć i trafić na rzetelną firmę. Z góry dziękuję za podpowiedzi, prosze o maila danmaxhurt@wp.pl.

Pozdrawiam serdecznie

Daniel
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Daniel82 napisał:
Witam wszystkich,

Mam pytanie odnośnie pracy w Norwegii, a mianowicie prośbę o sprawdzonych pośredników czy możecie pomóc? Obecnie przebywam w Polsce, ale niebawem będę zmuszony szukać pracy w innym Państwie, bardzo proszę wszystkich o wskazówki, jak zacząć i trafić na rzetelną firmę. Z góry dziękuję za podpowiedzi, prosze o maila danmaxhurt@wp.pl.

Pozdrawiam serdecznie

Daniel


Przeszukaj forum tu wszystko juz z 100razy bylo opisane
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Daniel Biały
(Daniel82)
Wiking
Witam,

Dzięki za odpowiedź,dziś się zalogowałem, więc proszę o wyrozumiałość, chodzi mi o uzytkowników którzy korzystali z pośredników i są zadowoleni. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Daniel Biały
(Daniel82)
Wiking
Rozumiem, o czym piszesz, podjałem decyzje że chce wyjechac, choć ciężko zostawić rodzine, pracowałem w wielu miejscach, na produkcji,magazynie,w sadzie, budowie, bylem kierownikiem w tartaku, pracuje od 16 roku życia, ale jest obawa, aby zarobki były adekwatne do stanowiska pracy, orientacyjnie chce się dowiedzieć aby nie zostać oszukanym, dziękuje za odpowiedź.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
Gabriel napisał:
Daniel82 napisał:
[
[quote]Każdy Pośrednik jest wprost proporcjonalnie rzetelny do rzetelności danego Pracownika u tego Pośrednika .?


To ja mam tylko jedno pytanie - Co autor mial na mysli w tekscie powyzej, bo nijak nie moge pojac. Pewnie za trudna "polczyzna" czy jak?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Daniel Biały
(Daniel82)
Wiking
Suma sumarum, szanowni portalowcy nic konkretnego się nie dowiedziałem, gdzie, co i jaknapiszcie proszę bo już jesteście zorientowani np. w jakim miescie najłatwiej znaleźć pracę bez znajomości jezyka norweskiego, od czego zacząć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Daniel82 napisał:
pracuje od 16 roku życia, ale jest obawa, aby zarobki były adekwatne do stanowiska pracy
Twoje stanowisko bedzie adekwatne do posiadanych papierow/wyksztalcenia.
Nie masz udokumentowanego wyksztalcenia, to jestes w Norwegii robotnikem niewykwalifikowanym i tak tez zarabiasz, o ile w ogole znajdziesz prace. Robotnikow niewykwalifikowanych i bez znajomosci norweskiego jest tutaj na kopy i jeszcze wiecej.
Nie masz udokumentowanego wyksztalcenia i udokumentowanego doswiadczenia w danym zawodzie, to żaden posrednik nawet sie toba nie zainteresuje. Tak to wyglada w praktyce.

Tak wiec wiesz od czego musisz zaczac - czyli od kompletowania dokumentacji.

Ogolnie to spozniles sie te 8 lat. 8 lat temu brali kazdego jak popadlo. Teraz chca tylko z papierami a najczesciej jeszcze z norweskim.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Daniel Biały
(Daniel82)
Wiking
Dzięki za konkretną odpowiedźz tego co napisałaś to kolorowo nie jest w Norwegii. Mam wyższe wykształcenie z hotelarstwa i turystyki, lecz przegladając ogłoszenia to szczerze, nie znalazłem ani jednego, czyli taki niewykwalifikowany pracownik ma trudności obecnie ze znalezieniem pracy?Śledzę ogłoszenia najmniejsza stawka to około 120-140 NOK, dodajac ceny chociażby w sklepach, wynajęcie mieszkania to zaoszczedzić ciężko?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Daniel82 napisał:
Śledzę ogłoszenia najmniejsza stawka to około 120-140 NOK, dodajac ceny chociażby w sklepach, wynajęcie mieszkania to zaoszczedzić ciężko?
Cos tam zaoszczedzisz, ale duzo to nie bedzie. Zycie z jednego zarobku jest takie sobie. Gdyby zona tez pracowala, to byloby duzo latwej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Daniel Biały
(Daniel82)
Wiking
Mam znajomych właśnie w Norwegii, małżeństwo i oni zachwalają ten kraj, tak jak piszesz w dwójkę jest łatwiej, nigdy nie narzekają jak są w Polsce. Ja niestety muszę sam gdzieś coś znaleźć i to szybkochoć po kilku dniach przeglądania ofert pracy w Norwegii, zauważyłem że łatwo nie będzie, może na sezonową gdzieś się załapie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok