Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Zamkniecie firmy jednooosbowej jak wypelnic form - Norwegia

7 Postów

(Dawid7777)
Wiking
Rozumiem, ze mam wyplenic del 1 - blankett for sletting (BR-1026B.pdf) www.brreg.no/blanketter/bin/slettb.pdf
Czy ktos bylby pomocny i poinstruowal mnie, co w jakie pola wpisac? Dziekuje z gory.

Czy moge taki dokument zeskanowany przeslac do urzedu droga elektroniczna?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Pola sa podpisane: standardowo-imie nazwsiko, adres, dane kontaktowe, od kiedy zamknac firme itp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(Dawid7777)
Wiking
THX/ Moglbym prosic jeszcze o info, ktore pola nalezy wypelnic i gdzie wpisuje date zakonczenia dzialalnosci? Nie mialem zatrudnionych pracownikow i nie wystawialem zadnych rachunkow, jesli to ma jakies znaczenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(Dawid7777)
Wiking
Nie kpisz. Nie znam norweskiego, poza podstawowymi zwrotami. Ktos mnie z ta dzialalnoscia wpedzil w klopoty, nie ja wypelnialem formualrz, tylko podpisalem. Probuje sie teraz tego pozbyc, ale jak widac nie mam o tym pojecia i dlatego prosze o pomoc.

Gabriel, nie badz zlosliwy. BTW w jezyku polskim nie stawia sie spacji przed znakami interpunkcyjnymi. Juz pomijam fakt, ze wyglada to slabo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(Dawid7777)
Wiking
Typowy buc z Polski. Nie ma sie czego czepic, to czepi sie zdjecia/wygladu. W dodatku niereformowalny. Do dokumentow nie mial nikt innych dostepu, poza mna, wiec bez obaw. Jedynie po czasie okazalo sie, ze rejestracja byla zbedna. Translatory sprawa oczywista, ale wlasnie jest problem z kilkoma znaczeniami jednego slowa albo w ogole problemem z przetlumaczniem. Ktos gdzies pisal, ze wyrejestrowanie to proscizna, tylko kilka pol do wypelnienia. Jesli ktos z Was zna konkrety to w dalszym ciagu prosze o info.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
z angliji przyjechal i angielskiego nie zna ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(Dawid7777)
Wiking
Gabriel napisał:
To kto z nas dwóch jest większym BUCEM ?

Ty. Nie napisales nic, co byloby pomocne w rozwiazaniu problemu. Same oczywiste oczywistosci. Wypelnij dokuemnt. Uzyj translatora. Nosz **** dzieki. Widac, ze w pl byles nieukiem i ledwie skonczyles gimbaze. Potrafisz tylko obrazac i czepiac sie wciaz tego samego. Przeciez o tym konkretnym formualrzu pisalem w pierwszym poscie. Jestes bucem, potrafiacym czepic sie zdjecia zamiast pomoc konkretnie rodakowi. W dodatku ignorantem, ktory pieni sie, bo ktos smial Ci zwrocic uwage, ze zle poslugujesz sie pl. Mam nadzieje, ze chociaz zrobiles kariere w NO jako przytoczony przez Ciebei "szambonurek".
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(Dawid7777)
Wiking
Wszystkiego najgorszego. Gowniarzu. Doslownie. aka . kropka po spacji .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Wszystkiego najgorszego. Utop sie w tym swoim gownie.
polacek z angli za granica do rodaka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
oooo edytowal
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok