Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Szukam pracy w ogrodnictwie - Norwegia

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka Patrycja Krol Krzysiek W Magdalen@ DreamWorks Consulting Andrzej Gr Natalia Ad rafal0722 Jarek 1979 (3701 niezalogowanych)
5 Postów
Pawel Dziurda
(Pablo)
Wiking
Szukam pracy w ogrodnictwie, mam wyzsze wykształcenie w tym kierunku i 3letnie doświadczenie w norwegii, dobra znajomośc angielskiego i komunikatywny norweski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
Hej. Szef szuka kogos kto zna sie na uprawach (truskawka, malina, czeresnia, salata lodowa) do "żądzenia" na farmie. Jest troche użerania sie z ludzmi (w sezonie ok 50 osob polacy i vietnamcy). Jak interesuje to wszystko znajdziesz na www.myhrene.no
Ja zajmuje sie budową tuneli i szklarni do upraw. Chce mnie w to ubrac,ale... nie lubie siedziec na jednym miejscu. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
Hej. Daj jakis namiar na siebie jesli Twoje ogloszenie jest jeszcze aktualne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Pawel Dziurda
(Pablo)
Wiking
witam Serdecznie . Dzis rozmawiałem telefonicznie z jednym z włascicieli , umowiony jestem jutro na rozmowe w sprawie pracy.Dziekuje serdecznie za wiadomosci . Paweł
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
kasia tarnionek
(kejtus)
Wiking
pracowałam na tej farmie kilka lat temu,polecam chetnie odpowiem na pytania
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
Chyba sie spozniles niestety o cale 9 mieisecy,ale moze w przyszlosci komus sie przyda Twoja wiedza na temat tejze farmy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
Tak, opowiadaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
kasia tarnionek
(kejtus)
Wiking
no wiec,byłam tam latem 2003roku,kiedy Simen miał tylko hodowle truskawek i sałaty lodowej,teraz widze zainwestował w inne owoce
w pracę wciągnął mnie wuj-który był "zarządcą" reszty pracowników,nie wiem,co was interesuje,ale mogę powiedzieć,że Simen(właściciel) to b.fajny człowiek,ma super ojca(notabene załozyciela tejże farmy),b.szanują pracowników,oferują dobre zarobki-a przynajmniej oferowali,brak jakichkolwiek kłopotów z wypłatą np.zaliczek,sama praca nie jest b.męcząca-przynajmniej przy sałacie,ale czasem wydłużają się godziny pracy
widzę,ze teraz jest tam zatrudniane 50 osób,za mojego wyjazdu było ok.20-25osób(w tym większośc z Pl)

nie wiem,czy pomogłam,w razie czego prosze o konkretne pytania
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(vanessa 30)
Wiking
Pomogłeś , pomogłeś kejtus....
My bardzo lubimy czytać.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
kasia tarnionek
(kejtus)
Wiking
ja jestem kobietą ;-]
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok