Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

problem z feriepenge - Norwegia

3 Posty
Grzegorz Zawada
(zawadzior)
Wiking
Witam!
Mój pracodawca nie chce wypłacić feriepenge. Wstępnie byliśmy umówieni na styczeń 2009,jednak do dzisiaj nikt z załogi nie dostał pieniędzy. Dziś dowiedziałem się że pracodawca chce ogłosić bankructwo firmy i otworzyć nową. Jest to według mnie i reszty załogi ewidentna próba uniknięcia płacenia niektórych świadczeń. Czy jest szansa że dostaniemy te pieniądze po ogłoszeniu bankructwa? która instytucja będzie najskuteczniejsza w ściągnięciu tych pieniędzy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
michal karpinski
(Michas)
Wiking
Witam serdecznie podaj mi twoje namiary i szefa a ja sprobuje ci pomoc musi ci wyplacic te pieniadze jesli pracowalas legalnie moj nr tel to 48284555 juz nie raz zalatwialem takie rzeczy pozdrawiam m ichal
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
Beata Cz.
(mycha905)
Nowicjusz
witam! poprzednia firma mojego meza oglosila upadlosc i sprawa zajal sie adwokat, ktory po rozeznaniu przesyla wszystkie papiery do Oslo.... wszystkie nalezne pieniadze maz dostanie (wszyscy ktorzy pracowali w tej firmie).
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krystian0324)
Wiking
siema czy ktos moze mi powiedziec cz to prywda ze jezeli teraz wezme ferie pega to zabiora mi pelny podatek a dopiero po 1 maja nie.tak poinformowal mnie muj szef
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
michal karpinski
(Michas)
Wiking
tak to prawda w norwegii wyplacaja feriepenge w czewrcu a jesli chcesz je wczesniej to zabiora ci podatek to prawda pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Krzysztof Polanowski
(szakal256)
Wiking
Bzdura!!!!!!!!!!! Jedno z drugim nie ma nic wspólnego, feriepenge możesz wziąć na własne życzenie przed czerwcem a podatek nie ma nic z tym wspólnego. Ferjiepenge wypłaca ci pracodawca a nie Tax Office!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krystian0324)
Wiking
acha wiec zdania sa rozne ,i nadal jestem w kropce, ale dzieki pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
saki saki
(saki)
Wiking
jezeli wezmiesz feriepenger wczesniej to zaplacisz 50% podatku bo wiem po sobie a czy puzniej w rozliczeniu mi to oddadza to nie wiem napewno jakas czesc ale to nie bedzie to samo co wziasc w czerwcu narka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
saki saki
(saki)
Wiking
hei jesli ci to pomoze to mialem tez problem z placeniem i zglosilem to do zwiazkow zawodowych i oni sie wszystkim zajeli tylko ja bylem kierowca ciezarowki i nazywalo sie to transport arbeide forbund pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krystian0324)
Wiking
siema wielkie dzieki za pomoc teraz wiem jakie kroki poczynic. napewno nie puszcze takiej kasy bokiem jeszcze raz dzieki pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok