57cdf248abc6e93780f21be3947e7292
Forum Norwegia
Witamy, Gość
Zaloguj się albo Zarejestruj.    Zapomniałeś hasło?
(1 wejść) (1) Gość
TEMAT:  

rejestracja na policji - Norwegia

Marta Skucha
(blondyna06)
(Użytkownik)
Nowicjusz
Użytkownik jest onlineKliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
rejestracja na policji 2 Lat, 11 Miesięcy temu Oklaski: 0  
Witam wszystkich.
Mam prośbe proszę pomożcie mi
Zarejestrowalam sie na policji zeby moc zlozyc wniosek o pozwolenie na prace tylko problem polega na tym ze pierwszy wolny termin to 15 wrzesnia dostalam kontrakt i zalezy mi na tym zeby zlozyc to i dostac id i skatte jak najszybciej bo musze otworzyc konto a bez tego ani rusz. I moje pytanie teraz do was czy myslicie ze jakbym poszla na policje np w pon to by mnie przyjeli?? bo trwa to chwile a spotaknia sa co 15min
prosze o porady bo musialabym sie zwolnic ze dwie godz z pracy... dzieki za odpowiedzi

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Bunia D.
(buniusia79)
(Użytkownik)
Stały Bywalec
Odp.:rejestracja na policji 2 Lat, 11 Miesięcy temu Oklaski: 16  
Ja gdy się rejestrowałam nie było wolnego terminu na 4 miesiące. Poszłam z paszportem,umową o pracę i załatwiłam pozwolenie w 5 min. Idź więc.

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Marta Skucha
(blondyna06)
(Użytkownik)
Nowicjusz
Odp.:rejestracja na policji 2 Lat, 11 Miesięcy temu Oklaski: 0  
A czy wie ktos moze od ktorej godziny jest otwarty budynek skattekontor?? bo tam sie musze zarejestrowac... (Stawvanger) pozdrawiam dzieki za odpowiedz

Loguj się Loguj się  
 Wpis sponsorowany (Ogłoszenie promowane)
Fryzjer Kaos- STAVANGER
(Fryzjer Kaos- STAVANGER)
(Użytkownik)
Wiking

FRYZJER STAVANGER

Fryzjer "KAOS" w Stavanger ;) SALON FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI i dziecięcy Nasz adres: LØKKEVEIEN 79, 4008 STAVANGER Fryzjer: TEL. 46 35 12 49 TEL. 51 535 000 Nasz profil na Facebooku - kliknij ZAPRASZAMY SERDECZNIE :)
Zobacz więcej

Kontakt

Telefon: FrX XXX XXX [Pokaż]

Strona www: frisorkaos.com

+Kup wpis sponsorowany

(Anna82)
(Gość)
Maniak
Odp.:rejestracja na policji 2 Lat, 11 Miesięcy temu Oklaski: 52  
Od 9.00 do 15.00

Loguj się Loguj się  
P. yy
(Negativitetens Kveletak)
(Użytkownik)
Stały Bywalec
Odp.:rejestracja na policji 2 Lat, 11 Miesięcy temu Oklaski: -48  
idziesz prosto do Skattekontor z paszportem i kontraktem i pieprzy Cie jakas policja itp,jak juz to zalatwisz i dostaniesz papiery to idz na spokojnie na policje i luz,chyba ze jestes powyzej 3 miesiecy a wczesniej nie pracowalas legalnie to nie wiem

Loguj się Loguj się  
Dorota K..
(Jasna)
(Użytkownik)
Wyjadacz
Odp.:rejestracja na policji 2 Lat, 11 Miesięcy temu Oklaski: -29  
trochę nie w temacie, ale nie będę zakładać nowego wątku.

Otóż, mąż dziś odebrał pozwolenie z policji. Jednak Skattecostamkuźwa ma odebrać za 3 tyg, a pierwszą wypłatę dostanie juz 20go. Czyli rozumiem, że ta pierwsza będzie okrojona o 50% podatek? ( tak tu gdzies pisaliscie, ze tyle wynosi jesli sie nie przedlozy tej karty) , ale znowu z drugiej strony pisalo gdzies na forum, że przez pierwszy rok pracy jest naliczany 26% podatek ( mam nadzieję, że nie palnęłam teraz jakiejs głupoty).
Więc jak to jest?

z góry dzięki

Loguj się Loguj się  
kryss d
(kryss)
(Użytkownik)
Maniak
Odp.:rejestracja na policji 2 Lat, 11 Miesięcy temu Oklaski: 19  
musze cie zmartwic,jesli pracodawca nie otrzyma skatekor,ma obowiazek pobrac 50%,ale mozna tego uniknac tylko trzeba przeczekac az dostaniesz paopiery,-prcodawcy powiedziec ze nie masz jeszcze dokumentow i ze nie chcesz narazie pensji,ze wyplaci ci jak bedzie skatekort,ja tak zalatwilem na poczatku,1,5 miesiaca nie bralem wynagrodzenia,

Loguj się Loguj się  
P. yy
(Negativitetens Kveletak)
(Użytkownik)
Stały Bywalec
Odp.:rejestracja na policji 2 Lat, 11 Miesięcy temu Oklaski: -48  
Jasna napisał:
trochę nie w temacie, ale nie będę zakładać nowego wątku.

Otóż, mąż dziś odebrał pozwolenie z policji. Jednak Skattecostamkuźwa ma odebrać za 3 tyg, a pierwszą wypłatę dostanie juz 20go. Czyli rozumiem, że ta pierwsza będzie okrojona o 50% podatek? ( tak tu gdzies pisaliscie, ze tyle wynosi jesli sie nie przedlozy tej karty) , ale znowu z drugiej strony pisalo gdzies na forum, że przez pierwszy rok pracy jest naliczany 26% podatek ( mam nadzieję, że nie palnęłam teraz jakiejs głupoty).
Więc jak to jest?

z góry dzięki

Jesli Wam to na rękę i pracodawca sie zgodzi to lepiej przelozyc wyplate o ten czas w ktorym przyjdzie skattekort inaczej pobiora 50% inna kwestia ze pod koniec roku zwracaja to50 % ewentualnie przy zwrocie w przyszkym roku za ten rok ,ale tego ostatniego nie jestem pewien
Mialem podobna sytuacje bo moj zamotany szef..zgubil moj skattekort i pociagneli mi 50% z wyplaty ;/

I nie ma czegos takiego jak 26% przez 1 rok pracy Skattekontor nalicza procent podatkowy indywidualnie

Loguj się Loguj się  
Idź na dółUlubione: 0
Idź do góry

Nowe zdjęcia użytkowników

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...

Szukaj znajomych!

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...
wiek od 18 do 45 lat
Szukaj znajomych
Ogłoszenia promowane

Wspólna podróż