Forum Norwegia
Witamy, Gość
Zaloguj się albo Zarejestruj.    Zapomniałeś hasło?
(1 wejść) (1) Gość
TEMAT:  

wywóz kasy z norwegii - Norwegia

karol grzeskowiak
(fajura1)
(Użytkownik)
Wiking
Użytkownik jest onlineKliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
wywóz kasy z norwegii 12 Miesięcy temu Oklaski: 0  
witam mam do was pytanie odnośnie pieniędzy. wyjeżdzam w przyszyn miesiacu do polski i czytam na forah ze mozna przewiesc 25 tys koron?? to znaczy ze mogę przewieź tyle pracując legalnie?? a w takim razie ile mogę przewieść pracująć na czarno?? a jezeli bym przewoził wiecej to jakie kary są jak mnie celnicy chwyca?? dzieki za szybką odp

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Zenek Sprochenek
(Optimus_Anihilacja)
(Użytkownik)
Stały Bywalec
Odp.:wywóz kasy z norwegii 12 Miesięcy temu Oklaski: -2  
fajura1 napisał:
witam mam do was pytanie odnośnie pieniędzy. wyjeżdzam w przyszyn miesiacu do polski i czytam na forah ze mozna przewiesc 25 tys koron?? to znaczy ze mogę przewieź tyle pracując legalnie?? a w takim razie ile mogę przewieść pracująć na czarno?? a jezeli bym przewoził wiecej to jakie kary są jak mnie celnicy chwyca?? dzieki za szybką odp

Na czarno to mozesz nawet bańkę..ale po mleku

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
karol grzeskowiak
(fajura1)
(Użytkownik)
Wiking
Odp.:wywóz kasy z norwegii 12 Miesięcy temu Oklaski: 0  
ale tak na serio pytam czy moge wziasc 25 przewieść czy beda sie czepiac jak na czarnucha??

Loguj się Loguj się  
Makaryna kowalska
(Makaryna)
(Użytkownik)
Maniak
Odp.:wywóz kasy z norwegii 12 Miesięcy temu Oklaski: 22  
fajura1 napisał:

Zebys mogl je przewiezc, to musisz je najpierw wyprac
Najlepiej pusc na gotowanie,...... Dodaj troche chloru, to sie wybiela

Loguj się Loguj się  
gorol gorol
(gorol1608)
(Użytkownik)
Nowicjusz
Odp.:wywóz kasy z norwegii 12 Miesięcy temu Oklaski: 0  
fajura1 napisał:
witam mam do was pytanie odnośnie pieniędzy. wyjeżdzam w przyszyn miesiacu do polski i czytam na forah ze mozna przewiesc 25 tys koron?? to znaczy ze mogę przewieź tyle pracując legalnie?? a w takim razie ile mogę przewieść pracująć na czarno?? a jezeli bym przewoził wiecej to jakie kary są jak mnie celnicy chwyca?? dzieki za szybką odpNamierzą cie jak będziesz pisał na forum Na lotnisku będą czekali na ciebie oszuści podmienią ci na fałszywki ???

Loguj się Loguj się  
 Wpis sponsorowany (Ogłoszenie promowane)
Ryszard Gadomski
(Ryszard Gadomski)
(Użytkownik)
Wiking

Pracownik budowlany z wieloletnim doświadczeniem szuka pracy

Poszukuję pracy w branży budowlanej na terenie Norwegii bądź Szwecji. Posiadam długoletnie doświadczenie w wykonywaniu prac budowlanych m.in. w: Tworzeniu konstrukcji drewnianych, Pracach związanych z układaniem dachów, Układaniu glazury, terakoty, Malowaniu, Tapetowaniu, Montażu płyt kartonowo-gipsowych, Wszelkich drobnych pracach remontowych oraz wykończeniowych. Jestem osobą pracowitą oraz sumienną.  W przeszłości często zajmowałem się kierowaniem pracą zespołu składającego się z kilku osób. Posiadam prawo jazdy kat B. ...
Zobacz więcej

Kontakt

Telefon: +4X XXX XXX [Pokaż]

+Kup wpis sponsorowany
Anna Bak
(Lindemans)
(Użytkownik)
Maniak
Odp.:wywóz kasy z norwegii 12 Miesięcy temu Oklaski: -282  
gorol1608 napisał:
fajura1 napisał:
witam mam do was pytanie odnośnie pieniędzy. wyjeżdzam w przyszyn miesiacu do polski i czytam na forah ze mozna przewiesc 25 tys koron?? to znaczy ze mogę przewieź tyle pracując legalnie?? a w takim razie ile mogę przewieść pracująć na czarno?? a jezeli bym przewoził wiecej to jakie kary są jak mnie celnicy chwyca?? dzieki za szybką odpNamierzą cie jak będziesz pisał na forum Na lotnisku będą czekali na ciebie oszuści podmienią ci na fałszywki ???

Poznasz ich po zielonych dresach z bialymi paskami

Loguj się Loguj się  
Yatsek :)
(Yatsek)
(Użytkownik)
Maniak
Odp.:wywóz kasy z norwegii 12 Miesięcy temu Oklaski: -83  
fajura1 napisał:
ale tak na serio pytam czy moge wziasc 25 przewieść czy beda sie czepiac jak na czarnucha??
w filmie "kingsajz" Kwintek i Kramerko wraz z Olem szli do Szuflandii >>na Malucha<<....
a Ty sie obawiasz na czarnucha?? moze spraw sobie lepszy outfit to pojdzie bez strachu.....

Loguj się Loguj się  
Idź na dółUlubione: 0
Idź do góry

Nowe zdjęcia użytkowników

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...

Szukaj znajomych!

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...
wiek od 18 do 45 lat
Szukaj znajomych
Ogłoszenia promowane

Wspólna podróż