Odzyskaj podatek z Norwegii
Imię
Nazwisko
Numer telefonu
Adres email
Polskie szkoły internetowe - Libratus
Forum Norwegia
Witamy, Gość
Zaloguj się albo Zarejestruj.    Zapomniałeś hasło?
(1 wejść) (1) Gość
TEMAT:  

Potrzebuje Pomocy :-) rejestracja, skatekort - Norwegia

Dariusz Pochocki
(DarioP)
(Użytkownik)
Wiking
Użytkownik jest onlineKliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Potrzebuje Pomocy :-) rejestracja, skatekort 1 Rok, 9 Miesięcy temu Oklaski: 0  
Witam! Mam maly problem poniewaz Jestemw Norwegii od niedawna i dostalem prace w norweskiej agencji zatrudniajacych magazynierow. Umowe mam na 2 tygodnie, jak narazie. Wiec zarejestrowalem sie na stronie UDI i w wyznaczonym terminie poszedlem do Urzedu, a szanowny pan mi powiedzial ze mam zbyt krotka umowe io pobyt moge sie starac jesli umowa bedzie dluzsza niz 3 miesiace na koncu dodal "plac podatki". Co teraz powinienem zrobic??? Dokad sie udac i tak dalej??? Pracodawca bedzie chce skatekort. Potrzebuje konto w banku. Prosze o pomoc...z gory dziekuje!

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Gabriel PROTEST Gabriel PROTEST
(gabriel)
(Użytkownik)
Maniak
Odp.:Potrzebuje Pomocy :-) rejestracja, skatekort 1 Rok, 9 Miesięcy temu Oklaski: 162  
DarioP napisał: ... Umowe mam na 2 tygodnie, jak narazie. Wiec zarejestrowalem sie na stronie UDI i w wyznaczonym terminie poszedlem do Urzedu, a szanowny pan mi powiedzial ze mam zbyt krotka umowe io pobyt moge sie starac jesli umowa bedzie dluzsza niz 3 miesiace na koncu dodal "plac podatki". Co teraz powinienem zrobic??? Dokad sie udac i tak dalej??? Pracodawca bedzie chce skatekort. Potrzebuje konto w banku. Prosze o pomoc...z gory dziekuje!
Następny ... aliens ... specjalista ... od dzwonków gazowych ...
Pan na policji miał racje , ponieważ do trzech miesięcy pobytu w Norge nie potrzeba ZGODY POLICJI .
---
TY RÓWNIEŻ MASZ SIĘ UDAĆ DO >SKATTEETATEN< I TAM ZGŁOSIĆ SWOJĄ LEGALNĄ PRACĘ , w zamian otrzymasz kartę podatkową i czasowy numer personalny .

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Dariusz Pochocki
(DarioP)
(Użytkownik)
Wiking
Odp.:Potrzebuje Pomocy :-) rejestracja, skatekort 1 Rok, 9 Miesięcy temu Oklaski: 0  
Znalazlem adres Swojego Urzedu i ide w przyszlym tygodni...dziekuje i pozdrawiam!

Loguj się Loguj się  
Dariusz Pochocki
(DarioP)
(Użytkownik)
Wiking
Odp.:Potrzebuje Pomocy :-) rejestracja, skatekort 1 Rok, 9 Miesięcy temu Oklaski: 0  
Ups...jeszcze jedno pytanko, jesli to zalatwie to bede mogl otworzyc konto w banku???

Loguj się Loguj się  
 Wpis sponsorowany (Ogłoszenie promowane)

(Adam Boryniec)
(Gość)
Wiking

Office and administrative assistant

Powel is a multinational company with Norwegian roots that develops key software solutions for the producers of renewable energy, smart grid operators, civil engineering companies and municipalities. Years of experience and in-depth knowledge of open, deregulated and highly competitive markets have positioned Powel as the leading player in its field on the advanced Nordic market. More than 1000 public and private companies have chosen Powel as their long-term strategic partner. For our office in Gdansk, we are looking for; Office and administrative assistant Tasks: •Accounts ...
Zobacz więcej

Kontakt

Strona www: powel.no

+Kup wpis sponsorowany
Dariusz Pochocki
(DarioP)
(Użytkownik)
Wiking
No i jakie dokumenty bede potrzebowal aby takie konto zalozyc??

Loguj się Loguj się  
Gabriel PROTEST Gabriel PROTEST
(gabriel)
(Użytkownik)
Maniak
Odp.:Potrzebuje Pomocy :-) rejestracja, skatekort 1 Rok, 9 Miesięcy temu Oklaski: 162  
DarioP napisał:
No i jakie dokumenty bede potrzebowal aby takie konto zalozyc??
Jak pójdziesz do >skatt< to musisz wziąć Umowę o Pracę , Paszport/ Dowód Osobisty , oraz kontrakt na mieszkanie /pokój .
Jeżeli nie masz kontraktu na mieszkanie , to podaj ... DOKŁADNY... adres gdzie mieszkasz .
---
Jak otrzymasz Kartę Podatkową to z tymi wszystkimi dokumentami , idziesz do Banku .
Najlepiej na początek , do tego samego co ma twoja firma .
---
Załatwienie konta to góra pół godziny , Ja tyle załatwiałem , fakt że w tym wszystkim pomagał Mi Mój Szef Firmy . Dobrze było by , gdybyś do pomocy wziął sobie jakiegoś Norga lub Osobę z firmy która biegle włada Norweskim a i z tobą ma dobry kontakt słowny .

Loguj się Loguj się  
Dariusz Pochocki
(DarioP)
(Użytkownik)
Wiking
Ok, tak wiec zaczynam dzialac od przyszlego tygodnia. Mieszkania nie mam bo bede dopiero szukal ale mam staly adres i pomoc tez mam...tak wiec dzieki i tymczasem pozdro!

Loguj się Loguj się  
Idź na dółUlubione: 0
Idź do góry
podatek norwegia

Nowe zdjęcia użytkowników

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...

Szukaj znajomych!

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...
wiek od 18 do 45 lat
Szukaj znajomych
Ogłoszenia promowane