Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Poszukuję wspólnka do zarbiania dodatkowych pieniędzy. - Norwegia

138 Postów
Michal Lozicki
(krefes1)
Stały Bywalec
Witam.
Jak w temacie poszukuję wspólnika z kapitałem lub zdolnością kredytową na kwotę około 50-60 tyś koron. Główną inwestycją będzie zakup samochodu osobowego rocznik 2008 lub nowszy najlepiej w klasie premium.
Musisz posiadać prawojazdy kat B, mieć czystą kartoteke kryminalną , dosyć dobrze mówić po norwesku i angielsku, znać Oslo i okolice w stopniu podstawowym.
Ze swojej strony oferuję w.w oczekiwania, wprowadzenie w temat oraz uczciwość.
Od Ciebie oczekuję zaangażowania w działania oraz uczciwości.

P.S: Będziemy działać w systemie rotacyjnym 2/2 . Kiedy Ty działasz 2 tygodnie ja mam wolne i na odwrót. Nie szukam pracownika tylko wspólnika, który zadba o swoje mienie.
Proszę o kontakt tel. ja zadzwonię i wytłumaczę wszysto.
Pozdrawiam Michal
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Kacper Krześniak
(Kacper323)
Wiking
Co tu jest do tlumaczenia. Oczywiste, ze chcesz jezdzic uberem po Oslo. Jako dodatek moze i cos z tego bedziesz mial, ale watpie zeby udalo Ci sie utrzymac. Wielu ludzi przed Toba mialo podobne pomysly, a nie znam nikogo kto by na tym wyszedl lepiej niz pracujac w nazwijmy to konwencjonalny sposob. W kazdym razie powodzenia. Moze akutat Tobie sie uda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
138 Postów
Michal Lozicki
(krefes1)
Stały Bywalec
Tak kolego, wlasnie chcè to traktować jako ekstra penger. Pracuje konwencjonalnie.Dzięki za sugestie. Masz moze wiedzié co wyeliminowalo znajomych ze wspolpracy z uberem? Podatni, oplaty drogowe,leasing lub kredyt za samochod,kontrole policji,brak licencje,konkurencja i brak zleceń, wysokie koszty eksploatacyjne auta a moze inna przyczyna?
Dzięki za odp.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok