Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Oddajcie głos! Czyli wyborcza odezwa do norweskiej Polonii - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do wydarzenia Oddajcie głos! Czyli wyborcza odezwa do norweskiej Polonii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
krzysztof ignaszak
(kaliszanin)
Wiking
A na kogo tu glosowac? Wszystkie partie za pedalami adopcjami dzieci przez pedalow za swieckim panstwem i za islamizacja europy... dodac trzeba ze wszystkie partie sa za aborcja ,eutanazja ,przeciwko karze smierci itd. Wszystko ten sam jeden gnoj lepiej zostac w domu i zmowic rozaniec za tych pojebow!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kazimierz Izdebski
(kazik58)
Wiking
niema na kogo glosowac ten baran tusk razem z ta kopaczka slepa i hitlerowska swinia merkel chca z polski zrobic islam niech se to bydlo islamskie wezmie do brukseli polacy niemaja co jesc i gdzie mieszkac niepotrafia te baranie lby pomoz polakom a pakuja nam bydlakow na ktorych bedziemy musieli pracowac islamskie swinie dlanich beda mieszkania i praca a my mamy isc na ulice zebrac tak mysli pojebany tusk i dupnieta kopacz i niemiecka suka merkel to jest moje zdanie precz pojebanym islamskim narodem i pojebana religiom
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
kazik58 napisał:
niema na kogo glosowac ten baran tusk razem z ta kopaczka slepa i hitlerowska swinia merkel chca z polski zrobic islam niech se to bydlo islamskie wezmie do brukseli polacy niemaja co jesc i gdzie mieszkac niepotrafia te baranie lby pomoz polakom a pakuja nam bydlakow na ktorych bedziemy musieli pracowac islamskie swinie dlanich beda mieszkania i praca a my mamy isc na ulice zebrac tak mysli pojebany tusk i dupnieta kopacz i niemiecka suka merkel to jest moje zdanie precz pojebanym islamskim narodem i pojebana religiom
-------------------
Kazkowi już nie nalewajta......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów

(nazwauzytkownikajuzistnie)
Stały Bywalec
kazik58 napisał:
niema na kogo glosowac ten baran tusk razem z ta kopaczka slepa i hitlerowska swinia merkel chca z polski zrobic islam niech se to bydlo islamskie wezmie do brukseli polacy niemaja co jesc i gdzie mieszkac niepotrafia te baranie lby pomoz polakom a pakuja nam bydlakow na ktorych bedziemy musieli pracowac islamskie swinie dlanich beda mieszkania i praca a my mamy isc na ulice zebrac tak mysli pojebany tusk i dupnieta kopacz i niemiecka suka merkel to jest moje zdanie precz pojebanym islamskim narodem i pojebana religiom

Jest na kogo, tylko siła medialna nie może nami kierować. W bardzo prosty sposób można z bandziora zrobić bohatera a z uczciwego człowieka przestępce, głupka i świra. Kukiz... nie ma zaplecza ale sami zobaczcie jak PO i PIS posrali się ze strachu. Oddajmy 20% dla Janusza Korwin Mikke Z rozkoszą patrzył bym jak Tusk jest chłostany za swoje czyny
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
kazik58 napisał:
niema na kogo glosowac ten baran tusk razem z ta kopaczka slepa i hitlerowska swinia merkel chca z polski zrobic islam niech se to bydlo islamskie wezmie do brukseli polacy niemaja co jesc i gdzie mieszkac niepotrafia te baranie lby pomoz polakom a pakuja nam bydlakow na ktorych bedziemy musieli pracowac islamskie swinie dlanich beda mieszkania i praca a my mamy isc na ulice zebrac tak mysli pojebany tusk i dupnieta kopacz i niemiecka suka merkel to jest moje zdanie precz pojebanym islamskim narodem i pojebana religiom

KAZIU! BĄDŹ DZIELNY NIE ODDAWAJ SIĘ! WPIERJOD!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
kazik58 napisał:
niema na kogo glosowac ten baran tusk razem z ta kopaczka slepa i hitlerowska swinia merkel chca z polski zrobic islam niech se to bydlo islamskie wezmie do brukseli polacy niemaja co jesc i gdzie mieszkac niepotrafia te baranie lby pomoz polakom a pakuja nam bydlakow na ktorych bedziemy musieli pracowac islamskie swinie dlanich beda mieszkania i praca a my mamy isc na ulice zebrac tak mysli pojebany tusk i dupnieta kopacz i niemiecka suka merkel to jest moje zdanie precz pojebanym islamskim narodem i pojebana religiom
Jak widać z powyższego wywodu, to tym baranem niestety sam jesteś.
Temat tego forum brzmi niestety - WYBORY W NORWEGI-
Dlatego "niezrozumiałym" jest całkowicie, twój powyższy bełkot.
Może faktycznie, zanim zacząłeś klikać, walnąłeś szklankę ciepłej wódki zagryzając sfermentowanym ogórasem.
Każdy z was drze ryja, że pastowani żądzą Oslo i innymi miastami Norwegi, pomimo tego iż są azylantami i wiecznie siedzą na zasiłkach.
Tylko niestety, Oni mają swoich we władzach, tak gminnych jak i państwowych, a dlaczego tak jest, to już każdy z nasz "POLAKIERÓW" wie i to do bólu ostatniego.
Ja Mam prawo do norweskiego głosowania dlatego właśnie IDĘ GŁOSOWAĆ!.
A wy, wy żykajcie sobie katolskie koraliki, może was zbawio i nie dacie gardła muślimom jak podejdo pode was dom gdy wybije ostatnia godzina.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
93 Posty
sand vinik
(sandvinik)
Początkujący
Remigrant napisał:
kazik58 napisał:
niema na kogo glosowac ten baran tusk razem z ta kopaczka slepa i hitlerowska swinia merkel chca z polski zrobic islam niech se to bydlo islamskie wezmie do brukseli polacy niemaja co jesc i gdzie mieszkac niepotrafia te baranie lby pomoz polakom a pakuja nam bydlakow na ktorych bedziemy musieli pracowac islamskie swinie dlanich beda mieszkania i praca a my mamy isc na ulice zebrac tak mysli pojebany tusk i dupnieta kopacz i niemiecka suka merkel to jest moje zdanie precz pojebanym islamskim narodem i pojebana religiom
Jak widać z powyższego wywodu, to tym baranem niestety sam jesteś.
Temat tego forum brzmi niestety - WYBORY W NORWEGI-
Dlatego "niezrozumiałym" jest całkowicie, twój powyższy bełkot.
Może faktycznie, zanim zacząłeś klikać, walnąłeś szklankę ciepłej wódki zagryzając sfermentowanym ogórasem.
Każdy z was drze ryja, że pastowani żądzą Oslo i innymi miastami Norwegi, pomimo tego iż są azylantami i wiecznie siedzą na zasiłkach.
Tylko niestety, Oni mają swoich we władzach, tak gminnych jak i państwowych, a dlaczego tak jest, to już każdy z nasz "POLAKIERÓW" wie i to do bólu ostatniego.
Ja Mam prawo do norweskiego głosowania dlatego właśnie IDĘ GŁOSOWAĆ!.
A wy, wy żykajcie sobie katolskie koraliki, może was zbawio i nie dacie gardła muślimom jak podejdo pode was dom gdy wybije ostatnia godzina.



i zaglosujesz na ,jak to nazywasz pastowanych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
sandvinik napisał:i zaglosujesz na ,jak to nazywasz pastowanych
Zagłosuję na Polaków z mojego okręgu wyborczego, są trzy nazwiska polskich kandydatów z różnych ugrupowań polityczno-społecznych, sprawdziłem, są to faktycznie Polacy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Remigrant napisał:
sandvinik napisał:i zaglosujesz na ,jak to nazywasz pastowanych
Zagłosuję na Polaków z mojego okręgu wyborczego, są trzy nazwiska polskich kandydatów z różnych ugrupowań polityczno-społecznych, sprawdziłem, są to faktycznie Polacy.

to uważasz rze
Otto von Bismarck (1815–1898) – kanclerz Cesarstwa Niemieckiego, niemiecki polityk i mąż stanu był idiotą twierdząc
dać Polakom władzę to sami się wykończą

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok