Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Koncert zespołu Firma - Norwegia

Czytali temat:
Kamil Kurowski Agata Dymna Grzegorz Grzegorz Monika Chomicka (1225 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do wydarzenia Koncert zespołu Firma
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
ppp ppp
(ja543)
Wiking
nikt zdrowo myslacy nie powie mi ,ze ten sklad niesie jakis przekaz albo ,ze teksty sa madre.nawijka jest tylko o hajsie ,dziwkach,dragach-poziom dopasowany do wizerunku wykonwawcow zreszta(na tyledyskach dziwki i wynjaete fury-taki lanski na wzor USA). nie ma to nic wspolnego z kultura hh ,a jedynie propagowanie patologii!jesli ktos watpi to niech sobie porowna z nawijka OSTR ,czy Pezeta .zal nawet porownywac takie gowno z tworczascia tych artystow.jest to jakies pseudo hh dla bydla.zreszta tak samo jak ten pozal sie Boze polski raper w Norwegii -ktory klepie rymy czestochowskie ,a ludzie po podstawowce ktorzy przyjechali do Nor sie jaraja.najsmieszniejsze ,ze on wierzy ,ze jest raperem! komedia!!taka jest szczera i okrutna prawda.dziwi mnie jedynie ,ze MN ktorego misja winno byc szerzenie kultury szeroko pojetej poza granicami Pl promuje taki shit!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
otoz mozna tam nie byc...promowanie zespolu ktory jest popularny w srodowisku blokowisk i zakladow karnych w Norwegii jest moim zdaniem beznadziejne....

POLACY za granica sluchaja plaskiej muzyki, nalezy poszerzac horyzonty.... no ale jak mozna to zrobic skoro to wie sie co sie ma- mam na mysli ten portal

Dziekujemy MN za promowanie dresiarstwa-
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Chyba lepsza ta firma niz ten calu kali czy bambus, czy jak mu tam. No, albo te mile do nieba co zaczerpnely nazwe od filmu.

Droga MN a gdyby tal Wlodka Pawlika, Mozdzera zaprosic? Ich norwegowie znaja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok