Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

przedszkolanka norwegia - Norwegia

4 Posty
Magda Chojnowska
(magdach)
Wiking
Witam,
czy ktos moze wie cos na temat pracy przedszkolanki w norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Ja cos wiem..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Ewa Kasprzyk
(ebkas)
Nowicjusz
Praca w przedszkolu wyglada nieco inaczej niż w Polsce. W przedszkolu pracują asystenci (nie muszisz mieć wykształcenia pedagogicznego i wyższego)służą do pomocy nauczycielom. Są tam tez pedagodzy odpowiedzialni za grupy i prowadzacy zajęcia. Specjalni pedagodzy wspomagają pracę dzieci, które tego wymagają. Spracyzuj swoje pytanie dokładniej, bo nie wiem co chcesz wiedzieć???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Magda Chojnowska
(magdach)
Wiking
Chodzi mi czy mozna dostac tam prace w przedszkolu majac wyksztalcenie pedagogiczne. Czy znasz moze polki ktore tak pracuja?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Ewa Kasprzyk
(ebkas)
Nowicjusz
Ja jestem nauczycielką i pracuję w przedszkolu jako asystent. Nie jestem przedszkolanką. Nie jest to stała praca tylko vikar (zastępstwo). Jestem stalym vikarem. Uczę się norweskiego i to mi teraz odpowiada, bo mam kontakt z jezykiem. Chcesz pracować w przedszkolu to musisz znać norweski (choć podstawowo). Bez znajomości języka nie będziesz pracować jako nauczyciel.
Poszukaj ofert pracy na www.finn.no lub, www.nav.no
Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Mnóstwo Polek pracuje w norweskich przedszkolach, większość jako asystentki, ale sporo również jako pedagodzy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Magda Chojnowska
(magdach)
Wiking
A czy ta praca sie oplaca? Chodzi mi ile mniej wiecej mozna zarobic, jakie sa warunki jesli mozecie to napiszcie mi. Z gory dzieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
magdach napisał:
A czy ta praca sie oplaca? Chodzi mi ile mniej wiecej mozna zarobic, jakie sa warunki jesli mozecie to napiszcie mi. Z gory dziekiKAŻDA LEGALNA PRACA JEST OPŁACALNA , bez względu na fakt samego fizycznego zarobku zwłaszcza , że nie znasz norweskiego...na tyle by samej poszukać pracy w szkole...
O wiele bardziej jest Ona opłacalniejsza ,niż zasuwanie na dziko , po domkach na ścierce...
Bo Tu masz legalny staż , oraz wszystkie legalne świadczenia ...
Takie jest Moje zdanie ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
Antoni Perez
(PeReZ)
Stały Bywalec
ja cos tez wiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
PeReZ napisał:
ja cos tez wiem

I co w zwiazku z tym ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok