125a8fc1b3b008bcd1481c413ee151f0
Forum Norwegia
Witamy, Gość
Zaloguj się albo Zarejestruj.    Zapomniałeś hasło?
(1 wejść) (1) Gość
TEMAT:  

busy - Norwegia

aleksander p
(olo1)
(Użytkownik)
Wiking
Użytkownik jest onlineKliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
busy 3 Lat, 11 Miesięcy temu Oklaski: 0  
Witam mam pytanie czy sa jakies busy kraków bergen lub z innego miasta na poludniu polski.

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Gabriel PROTEST Gabriel PROTEST
(gabriel)
(Użytkownik)
Maniak
Odp.:busy 3 Lat, 11 Miesięcy temu Oklaski: 176  
olo1 napisał:
Witam mam pytanie czy sa jakies busy kraków bergen lub z innego miasta na poludniu polski.Czy Ty masz Człowiecze pojęcie , ile dni byś jechał Tą trasą ... .
Nawet gdybyś chciał coś przewieść indywidualnie to taniej wyjdzie nadać to na poczcie ...
No chyba ,ze chcesz pół Krakowa do Bergen zawieść to i Tir w tym przypadku za mały...

Niemniej pozdrawiam leniuchwo i Bodøwo...

(na gościnnych występach)

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

(Hilton)
(Gość)
Wiking
Odp.:busy 3 Lat, 11 Miesięcy temu Oklaski: 0  
olo1 napisał:
Witam mam pytanie czy sa jakies busy kraków bergen lub z innego miasta na poludniu polski.

Pewnie, ze sa. Z dworca W Krakowie jest bus do Balic. W Balicach przesiadasz sie na samolot

Loguj się Loguj się  
Gabriel PROTEST Gabriel PROTEST
(gabriel)
(Użytkownik)
Maniak
Odp.:busy 3 Lat, 11 Miesięcy temu Oklaski: 176  
Hilton napisał:
...Pewnie, ze sa. Z dworca W Krakowie jest bus do Balic. W Balicach przesiadasz sie na samolot
Dobre... wyśmienite... i z poczuciem taktu ... ,że Ja tak osobiście nie potrafię ...

Pozdrawiam Bigosowo -Bodoø ...

..." w myśl prostej zasady...
czekał sobie cierpliwie Pan ...
Jednak z głodu , zrobił i pałaszuje sam...
taki ze Mnie drobny Cham ..."
(na gościnnych występach)

Loguj się Loguj się  
aleksander p
(olo1)
(Użytkownik)
Wiking
To ile ja bym jechal do norwegi z poludnia poslki to ja wiem dokladnie i ze samolotem jest prosciej tez wiem. Nie ood dzisiaj pracuje w norwegi . Chodziło mi o konkretna jakas odpowiedz a nie podsmiechiwanie się. Wiem że z szczecina jezdza bez problemu nawet pod dom by mnie podwiezli , tylko ze ja mam drogi przez cala poske do Szczecina. Samoloty w tym czasie co chcę jechac są chorendalnie drogie. Dlatego zadałem to pytanie :

Loguj się Loguj się  
Damian Jurand
(Dam)
(Użytkownik)
Nowicjusz
Odp.:busy 3 Lat, 11 Miesięcy temu Oklaski: -2  
olo1 napisał:

Olo, napisz na priva kiedy i dokąd chcesz jechać

Loguj się Loguj się  
iksiński igrek
(retier1)
(Użytkownik)
Maniak
Odp.:busy 3 Lat, 11 Miesięcy temu Oklaski: 82  
Dam napisał:
olo1 napisał:

No i Dam dał radę tematowi no i......... albo i nie bo i mi się oberwie

Loguj się Loguj się  
 Wpis sponsorowany (Ogłoszenie promowane)
Borys Borowski MultiNOR
(Borys Borowski MultiNOR)
(Użytkownik)
Nowicjusz

Zasiłek rodzinny i opiekuńczy w Norwegii

Zasiłek rodzinny i opiekuńczy w Norwegii Złóż dokumentację online i uzyskaj świadczenia socjalne z Norwegii na dzieci!   Firma MultiNOR będąca partnerem portalu MojaNorwegia.pl świadczy profesjonalne usługi dla Polaków pracujących w Norwegii. Wybierając nasze usługi trafiasz w ręce profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem i znajomością specyfiki rynku norweskiego. Nasi konsultanci to eksperci w swojej dziedzinie. Doskonale orientują się w norweskich przepisach podatkowych oraz zagadnieniach związanych z pracą i pobytem w Norwegii. ...
Zobacz więcej

Kontakt

Telefon: 21X XXX XXX [Pokaż]

Strona www: mojanorwegia.pl/zasilek-r...

+Kup wpis sponsorowany
Damian Jurand
(Dam)
(Użytkownik)
Nowicjusz
Odp.:busy 3 Lat, 11 Miesięcy temu Oklaski: -2  
retier1 napisał:
Dam napisał:
olo1 napisał:

No i Dam dał radę tematowi no i......... albo i nie bo i mi się oberwie

Może dał radę, a może dam radę. To się okaże. Wolę takie rzeczy poruszyć na priva, niż wszyscy forumowicze mają pisać głupoty nie na temat i zaśmiecać wątek. A do ciebie Retier osobiście nic nie mam.

Loguj się Loguj się  

(zybi kapusta)
(Gość)
Wiking
olo1 napisał:
To ile ja bym jechal do norwegi z poludnia poslki to ja wiem dokladnie i ze samolotem jest prosciej tez wiem. Nie ood dzisiaj pracuje w norwegi . Chodziło mi o konkretna jakas odpowiedz a nie podsmiechiwanie się. Wiem że z szczecina jezdza bez problemu nawet pod dom by mnie podwiezli , tylko ze ja mam drogi przez cala poske do Szczecina. Samoloty w tym czasie co chcę jechac są chorendalnie drogie. Dlatego zadałem to pytanie :
po co ty sie kolego wogole tlumaczysz, przeciez tutaj na forum jest tzw. LOZA SZYDERCOW co wiedza wszystko! i kazdego wyprostuja...

Loguj się Loguj się  
petro ........
(petroniusz)
(Użytkownik)
Początkujący
bra zybi kapusta lepiej tego nie mozna bylo ujac LOZA SZYDERCOW
hehe dobrze to brzmi!!

zybi kapusta napisał:
olo1 napisał:
po co ty sie kolego wogole tlumaczysz, przeciez tutaj na forum jest tzw. LOZA SZYDERCOW co wiedza wszystko! i kazdego wyprostuja...

Loguj się Loguj się  
Idź na dółUlubione: 0
Idź do góry

Nadchodzące wydarzenia

Wszystkie wydarzenia »

Nowe zdjęcia użytkowników

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...

Szukaj znajomych!

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...
wiek od 18 do 45 lat
Szukaj znajomych