Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

busy - Norwegia

9 Postów
aleksander p
(olo1)
Wiking
Witam mam pytanie czy sa jakies busy kraków bergen lub z innego miasta na poludniu polski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
olo1 napisał:
Witam mam pytanie czy sa jakies busy kraków bergen lub z innego miasta na poludniu polski.Czy Ty masz Człowiecze pojęcie , ile dni byś jechał Tą trasą ... .
Nawet gdybyś chciał coś przewieść indywidualnie to taniej wyjdzie nadać to na poczcie ...
No chyba ,ze chcesz pół Krakowa do Bergen zawieść to i Tir w tym przypadku za mały...

Niemniej pozdrawiam leniuchwo i Bodøwo...

(na gościnnych występach)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
olo1 napisał:
Witam mam pytanie czy sa jakies busy kraków bergen lub z innego miasta na poludniu polski.

Pewnie, ze sa. Z dworca W Krakowie jest bus do Balic. W Balicach przesiadasz sie na samolot
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Hilton napisał:
...Pewnie, ze sa. Z dworca W Krakowie jest bus do Balic. W Balicach przesiadasz sie na samolot
Dobre... wyśmienite... i z poczuciem taktu ... ,że Ja tak osobiście nie potrafię ...

Pozdrawiam Bigosowo -Bodoø ...

..." w myśl prostej zasady...
czekał sobie cierpliwie Pan ...
Jednak z głodu , zrobił i pałaszuje sam...
taki ze Mnie drobny Cham ..."
(na gościnnych występach)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
aleksander p
(olo1)
Wiking
To ile ja bym jechal do norwegi z poludnia poslki to ja wiem dokladnie i ze samolotem jest prosciej tez wiem. Nie ood dzisiaj pracuje w norwegi . Chodziło mi o konkretna jakas odpowiedz a nie podsmiechiwanie się. Wiem że z szczecina jezdza bez problemu nawet pod dom by mnie podwiezli , tylko ze ja mam drogi przez cala poske do Szczecina. Samoloty w tym czasie co chcę jechac są chorendalnie drogie. Dlatego zadałem to pytanie :
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
53 Posty
Nowicjusz
olo1 napisał:
Witam mam pytanie czy sa jakies busy kraków bergen lub z innego miasta na poludniu polski.

Olo, napisz na priva kiedy i dokąd chcesz jechać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
Dam napisał:
olo1 napisał:
Witam mam pytanie czy sa jakies busy kraków bergen lub z innego miasta na poludniu polski.

Olo, napisz na priva kiedy i dokąd chcesz jechać


No i Dam dał radę tematowi no i......... albo i nie bo i mi się oberwie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
53 Posty
Nowicjusz
retier1 napisał:
Dam napisał:
olo1 napisał:
Witam mam pytanie czy sa jakies busy kraków bergen lub z innego miasta na poludniu polski.

Olo, napisz na priva kiedy i dokąd chcesz jechać


No i Dam dał radę tematowi no i......... albo i nie bo i mi się oberwie


Może dał radę, a może dam radę. To się okaże. Wolę takie rzeczy poruszyć na priva, niż wszyscy forumowicze mają pisać głupoty nie na temat i zaśmiecać wątek. A do ciebie Retier osobiście nic nie mam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(zybi kapusta)
Wiking
olo1 napisał:
To ile ja bym jechal do norwegi z poludnia poslki to ja wiem dokladnie i ze samolotem jest prosciej tez wiem. Nie ood dzisiaj pracuje w norwegi . Chodziło mi o konkretna jakas odpowiedz a nie podsmiechiwanie się. Wiem że z szczecina jezdza bez problemu nawet pod dom by mnie podwiezli , tylko ze ja mam drogi przez cala poske do Szczecina. Samoloty w tym czasie co chcę jechac są chorendalnie drogie. Dlatego zadałem to pytanie :
po co ty sie kolego wogole tlumaczysz, przeciez tutaj na forum jest tzw. LOZA SZYDERCOW co wiedza wszystko! i kazdego wyprostuja...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów

(petro6)
Początkujący
bra zybi kapusta lepiej tego nie mozna bylo ujac LOZA SZYDERCOW
hehe dobrze to brzmi!!

zybi kapusta napisał:
olo1 napisał:
To ile ja bym jechal do norwegi z poludnia poslki to ja wiem dokladnie i ze samolotem jest prosciej tez wiem. Nie ood dzisiaj pracuje w norwegi . Chodziło mi o konkretna jakas odpowiedz a nie podsmiechiwanie się. Wiem że z szczecina jezdza bez problemu nawet pod dom by mnie podwiezli , tylko ze ja mam drogi przez cala poske do Szczecina. Samoloty w tym czasie co chcę jechac są chorendalnie drogie. Dlatego zadałem to pytanie :
po co ty sie kolego wogole tlumaczysz, przeciez tutaj na forum jest tzw. LOZA SZYDERCOW co wiedza wszystko! i kazdego wyprostuja...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok