Forum Norwegia
Witamy, Gość
Zaloguj się albo Zarejestruj.    Zapomniałeś hasło?
(1 wejść) (1) Gość
TEMAT:  

Podróże - wycieczka samochodowa na fjordy :D - Norwegia

Gosia Poczopko
(Halvorsen)
(Użytkownik)
Wiking
Użytkownik jest onlineKliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Podróże - wycieczka samochodowa na fjordy :D 4 Lat temu Oklaski: 0  
Witam wszystkich,

nazywam się Gosia i, prawdopodobnie tak jak wszyscy na tym forum, jestem zainteswana Norwegią. Tak się składa, że połowa mojej rodziny mieszka w tym pięknym kraju. W tym roku ja i moje dwie najlepsze przyjaciółki wybieramy się samochodem na fjordy Założyłyśmy bloga, żeby móc informować naszą rodzinę i przyjaciół o tym gdzie jesteśmy i jak świetnie się bawimy (tak naprawdę był to warunek jednej z mam, która będzie się martiwć o swoją córkę ). Zapraszamy wszystkich na naszą stronę. Mam nadzieję, że spodobają się Wam nasze zdjęcia i historie. Jeśli wiecie o czymś godnym uwagi na naszej trasie piszcie w komentarzach, ponieważ jedyne co wiemy, to po jakich drogach będziemy jechać. I że będzie pięknie! Tak więc jeśli macie ochotę to wrzućcie nas do zakładek:

fokiwnorwegii.blogspot.com.

Gorąco pozdrawiam,
Hilse!
Gosia

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 Wpis sponsorowany (Ogłoszenie promowane)
Paweł Nowak
(Paweł Nowak)
(Użytkownik)
Wiking
Użytkownik jest onlineKliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika

Zakupy spożywcze z PL przez internet do Norwegii.

Firma E-Szop Szczecin internetowy sklep spożywczy uruchomiła możliwość zamawiania artykułów spożywczych do Norwegii. Paczki wysyłamy za pośrednictwem firmy przewozowej 3 razy w tygodniu (wtorek, czwartek, sobota). Lista miejscowości w których można odebrać paczki: Kristiansand, Sogne, Mandal, Vigeland, Lyngdal, Flekkefjord, Moi, Egersund, Algard, Figgjo, Sandnes, Stavanger, Randaberg, Aksdal, Haugesund, Olen, Sandeid, Stord, Kopervik ( wyjazd wtorek, czwartek, sobota) oraz: Halden, Sarpsborg, Moss, Oslo, Sandvika, Drammen, Hokksund, Kongsberg, Notodden ...
Zobacz więcej

Kontakt

Telefon: 88X XXX XXX [Pokaż]

Strona www: e-szop.szczecin.pl...

+Kup wpis sponsorowany
Idź na dółUlubione: 0
Idź do góry

Nowe zdjęcia użytkowników

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...

Szukaj znajomych!

Zdjęcia naszych użytkowników