dc5358fff4a5b674cdc46bbaf9aa3c4c
Forum Norwegia
Witamy, Gość
Zaloguj się albo Zarejestruj.    Zapomniałeś hasło?
(1 wejść) (1) Gość
J J
(fokus)
(Użytkownik)
Wiking
Użytkownik jest onlineKliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Odp.:Odp:szukam pracy w Norwegii 5 Lat, 7 Miesięcy temu Oklaski: 1  
zgadzam się, co do tych czasów, niemniej jednak , nie uważam że to wstyd , iż osoby z wykształceniem posiadające dyplom , który jest schowany głęboko w szufladzie pracują fizycznie.. Znam wielu mężczyzn , którzy pomimo tytułów naukowych zapieprzają fizycznie na budowach myślisz że to im nie uwłacza , i dobrze wszyscy wiemy, że kobiety które sprzątają też nie mają tylko podstawowego wykształcenia ponieważ takie siedzą w domach w Polsce . Hania, dołączyłaś do rodziny , więc sądzę, że masz męża i dzieci. Mąż jak rozumiem pracuje , a ty w domu jesteś i zajmujesz się dziećmi. Na mapie miejscowość , w której mieszkasz jest niewielka , więc sądzę , że perspektyw na otrzymanie pracy , która by nie uwłaczała Twojemu wykształceniu nie znasz języka jest zerowa. Wiele rodzin jest tu z powodów finansowych , ponieważ państwo Polskie nie potrafiło ich zatrzymać. chyba lepie,j że pracują lub sprzątają w Norwegii, za dość przyzwoitą kasę, aniżeli w Polsce mieli by głodować, ponieważ tzw. budżetówka daje jałmużną, a nie godną wypłatę ludziom, których Polska wykształciła. Ludzie, którzy nie mają przerostu formy nad treścią wiedzą, że to nie będzie tak zawsze, ponieważ z czasem nauczą się języka nie ważne w jaki sposób i będą naprawdę doskonałym materiałem na pracownika, będą konkurencyjni i oddani pracy. Takich ludzi trzeba szanować i podziwiać , bo tacy ludzie w niedługiej przyszłości się dorobią!!!! wiem po sobie. Przez pierwsze prawie 3 lata, brało się co w ręce podeszło... zamiatanie, odśnieżanie, mycie okien, pielęgnacja ogródków , nauka języka była samodzielna ...a teraz ... własna działalność gospodarcza język norweski opanowany teraz zaczynam uczyć się angielskiego. Teraz ja zatrudniam i szanuję ludzi z innych państw i ich oddanie pracy i chęci nauki. Morał jest taki, że na jakiś czas dyplom , został schowany w szafie , a teraz wisi w gabinecie , a patrząc na niego, wiem że było warto!!! Pozdrawiam wszystkich, którzy to przeczytali, mądrym życzę spełnienia marzeń i wiary w siebie , a niedowiarkom i malkontentom co to tylko narzekać potrafią , a nie iść przez życie z uśmiechem ...trochę optymizmu!!

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

(hania656)
(Gość)
Wiking
Odp.:Odp:szukam pracy w Norwegii 5 Lat, 7 Miesięcy temu Oklaski: 0  
Moja droga(drogi) trudno okreśić jak duża jest miejscowość w której mieszkasz bo jestes anonimowy(a) nie mniej jesli jest to prawdą - gratuluję. Ja mam inne plany, mnie bylejakość nie zadowala, jestem w trakcie załatwiania działalności i nie jest tak ze nie ma pracy po prostu wielu nie chce się uczyć wystarcza im minimum. Ja mówię po norwesku ale uważam ze nie na tyle dobrze by piastowac tu stanowiska urzędowe ale na tyle by sobie radzić nie sprzątając ( choc żadna praca nie hańbi ). Dlatego może i 3 lata temu mozna było robic karierę - teraz już nie. Ale to jest moje zdanie.

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

(hania656)
(Gość)
Wiking
...a no i jestem optymistką - inaczej mnie by tu nie było, nie płaczę tylko radzę sobie a i uśmiechu nie brakuje na mojej buzi. Pozdrawiam Cię i życzę sukcesów.

Loguj się Loguj się  

(hania656)
(Gość)
Wiking
słuchaj ale skoro masz firmę i zatrudniasz ludzi to może pomóż dziewczynom bo jak widać jest im wszystko jedno gdzie będą pracowały ( chodzi o miejscowość ) bo są jeszcze w Polsce. Jak sama piszesz teraz Ty możesz pomagać. Zyczę dziewczynom szczęscia w znalezieniu a nie obietnicach.

Loguj się Loguj się  
 Wpis sponsorowany (Ogłoszenie promowane)
Borys Borowski MultiNOR
(Borys Borowski MultiNOR)
(Użytkownik)
Nowicjusz

Zasiłek dla bezrobotnych w Norwegii

Zasiłek dla bezrobotnych w Norwegii Straciłeś pracę w Norwegii lub pracodawca skierował Cię na permittering? Prześlij dokumentację online i uzyskaj zasiłek dla bezrobotnych z Norwegii! http://www.mojanorwegia.pl/zasilek-dla-bezrobotnych/ Firma MultiNOR świadczy profesjonalne usługi dla Polaków pracujących w Norwegii. Wybierając nasze usługi trafiasz w ręce profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem i znajomością specyfiki rynku norweskiego. Nasi konsultanci to eksperci w swojej dziedzinie. Doskonale orientują się w norweskich przepisach podatkowych ...
Zobacz więcej

Kontakt

Telefon: 21X XXX XXX [Pokaż]

Strona www: mojanorwegia.pl/zasilek-d...

+Kup wpis sponsorowany
Daniel Malinowski
(pajkoski)
(Użytkownik)
Wiking
do hania
to po co tu siedzisz?? ja na twoim miejscu pojechalbym do polski i tam siedzial utrzymujac sie z pieniedzy meza ktory pracuje w norwegii
po co wypisujesz takie glupoty???
jezeli masz takie wysokie mniemanie to wroc do kraju z dyplomem i pokaz tu na co cie stac a nie chowasz sie w norwegii i jerszcze narzekasz

Loguj się Loguj się  

(hania656)
(Gość)
Wiking
pajkoski napisał:
do hania
to po co tu siedzisz?? ja na twoim miejscu pojechalbym do polski i tam siedzial utrzymujac sie z pieniedzy meza ktory pracuje w norwegii
po co wypisujesz takie glupoty???
jezeli masz takie wysokie mniemanie to wroc do kraju z dyplomem i pokaz tu na co cie stac a nie chowasz sie w norwegii i jerszcze narzekasz

Mój drogi - widać dla Ciebie praca i pieniądze są ważniejsze od rodziny dla mnie nie! I dla tego tu jestem - a ja nie narzekam!!Ale u ciebie naruszyłam chyba delikatną strunę.To że nie chce tu być nikim jest narzekaniem? To ze innych namawiam do nauki póxniej szukania godnej pracy jest złe?? Wy namawiacie ludzi na przyjazd tu w dobie ogromnego bezrobocia na pewną przegraną to jest Waszym zdaniem fair??? Czy namawiacie ludzi na przyjazd do pracy na czarno za 50 koron na godzinę??? Pomyślcie co piszecie a jeśli nie macie pojęcia zainteresujcie sie gospodarką tego krajui. Mi pomagają odnależć sie tu ludzie ambitni i Norwegowie. I to są dla mnie autorytety.

Loguj się Loguj się  
Daniel Malinowski
(pajkoski)
(Użytkownik)
Wiking
posluchaj jesli o to chodzi to do norwegii szukac pracy jade w marcu a jesli chodzi o jezyki to ja w porownaniu do ciebie biegle mowie po angielsku i mysle ze norweskiego naucze sie bez problemu choc komunikatywnie bo siedziec w domu i pisac takie bzdury jak ty moze kazdy naucz sie jezyka i idz do pracy nie na czarno tylko legalnie
a jesli nie masz zadnych dodatkowych zainteresowan to zapraszam do samolotu i do kraju...
ja jade szukac pracy a nie siedziec i narzekac mam prawo jazdy BCE i pelny angielski zgadnij kto z nas dostanie prace ja czy ty???

Loguj się Loguj się  
J J
(fokus)
(Użytkownik)
Wiking
Odp.:Odp:szukam pracy w Norwegii 5 Lat, 7 Miesięcy temu Oklaski: 1  
Hania , jest napisane ;;w miejscowości w której Ty mieszkasz,, chodzi tu o Kongsvinger,+dane z Twojego profilu+ a co do działalności to rozumiem , że jesteś w stanie zrozumieć to co podpisujesz i na co decydujesz, znajomość języka tylko w zakresie komunikacji z ludźmi , a nie również w piśmie i zrozumieniu , nie wróży nic dobrego.... no chyba że się ma zaprzyjaźnionego norwega, który dobrze zna tutejsze prawo, a oprócz tego jest Ci w stanie do dobrze wytłumaczyć jeżeli tak to życzę powodzenia.
Ja mieszkam pod Lillehammer.
Ps. Żaden optymista nie neguje ludzi za to robią czy robili, może innym wystarcza minimum, ale trzeba wierzyć w to, że szklanka jest do połowy pełna...a nie pusta. A co do uśmiechu , to rzeczywiście.. nie brakuje Ci go wcale, ale czy zdjęcie oddaje charakter osoby... Powinnaś wiedzieć skoro masz zainteresowania fotograficzne. Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz powodzenia

Loguj się Loguj się  

(hania656)
(Gość)
Wiking
pajkoski napisał:
posluchaj jesli o to chodzi to do norwegii szukac pracy jade w marcu a jesli chodzi o jezyki to ja w porownaniu do ciebie biegle mowie po angielsku i mysle ze norweskiego naucze sie bez problemu choc komunikatywnie bo siedziec w domu i pisac takie bzdury jak ty moze kazdy naucz sie jezyka i idz do pracy nie na czarno tylko legalnie
a jesli nie masz zadnych dodatkowych zainteresowan to zapraszam do samolotu i do kraju...
ja jade szukac pracy a nie siedziec i narzekac mam prawo jazdy BCE i pelny angielski zgadnij kto z nas dostanie prace ja czy ty???

Ale ja widzę ze ty to masz nawet problemy z j.polskim bo czytać nie potrafisz ! Możemy sie założyć bo jak napisałam wyżej jestem w trakcie zakładania działalnosci. Tu wszystko trwa i trzeba cierpliwosci ale co Ty mozesz wiedziec siedząc w Polsce i nawet tam nie mogąc znaleźć pracy. Nie mniej zyczę powodzenia bo bedzie potrzeba Ci go wiele!!!! Zwłaszcza będąc takim arogantem

Loguj się Loguj się  
Daniel Malinowski
(pajkoski)
(Użytkownik)
Wiking
fokus ale widac ze ona zadna praca sie nie skalala tylko siedzi sobie na utrzymaniu meza hahaha a narzeka ze jej malo.
fokus warto przyjechac do norwegii w marcu bo szukam pracy na kierowce i nie wiem czy jechac czy nie dzieki za odp z gory

Loguj się Loguj się  
Idź na dółUlubione: 0
Idź do góry

Nadchodzące wydarzenia

Wszystkie wydarzenia »

Nowe zdjęcia użytkowników

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...

Szukaj znajomych!

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...
wiek od 18 do 45 lat
Szukaj znajomych