Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kolizja Norweskim samochodem w PL - Norwegia

2 Posty

(Boryss)
Wiking
Witam,dzisiaj mialem kolizje samochodowa w Polsce na norweskich tablicach,nie z mojej winy.na 99% bedzie to szkoda calkowita,dopiero jutro bede zglaszal szkode.
czy orietuje sie ktos jak to wyglada z odszkodowaniem?
slyszalem ze Polski ubezpieczyciel wyplaca rownowartosc samochodu na polskim rynku ,jezeli szkoda przekracza wartosc samochodu.
mial ktos moze taka sytuacje?
z gory dziekuje za pomoc,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Pierwsze co robisz, to dzwonisz do swojego zakładu ubezpieczeń i oni mowia ci dokladnie co masz zrobic. Dlaczego czekasz do jutra? Przeciez dzwoni sie od razu po wypadku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(Boryss)
Wiking
Infolinia jest zamknięta w niedziele, zgłosiłem szkodę dzisiaj. To nie zmienia faktu że ubezpieczyciel sprawcy wypadku chce mi wypłacić cenę rynkowa pojazdu z Polski a nie z Norwegi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Boryss napisał:
Infolinia jest zamknięta w niedziele, zgłosiłem szkodę dzisiaj. To nie zmienia faktu że ubezpieczyciel sprawcy wypadku chce mi wypłacić cenę rynkowa pojazdu z Polski a nie z Norwegi.
Normalnie samemu nie dyskutuje sie odszkodowania. Po to jest sie ubezpieczonym, zeby firma dyskutowala to za ciebie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
SenseiNorge
(SenseiNorge)
Wiking
W Norwegii masz tak samo. Samochod zarejestrowany w No-100% odszkodowania, w UE-50%(wyceny). Nikogo nie interesuje, ze Dunczyk placi tyle co Norweg za samochod.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Krzysztof Polski
(szocha1991)
Wiking
Jak skończyła się sprawa?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok