Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Uwaga na Work Shop - Norwegia

6 Postów
sfinks
(sfinks)
Wiking
Nie wiem co się dzieje z tą firmą ale nie wypłaciła mi należnego wynagrodzenia za marzec i kwiecień. Może jest więcej takich osób?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów

(morss.)
Stały Bywalec
sfinks napisał:
Nie wiem co się dzieje z tą firmą ale nie wypłaciła mi należnego wynagrodzenia za marzec i kwiecień. Może jest więcej takich osób?Jeżeli to faktycznie Work Shop, to nie ma się co dziwić iż nie dostałeś wypłaty.
Przecież takiej firmy NIEMA, tak w Polsce jak i w Norwegi.
Owszem są o podobnej nazwie, jednak tej konkretnej brak w ogólnym zestawie.
Może dokładniej przeczytaj umowę którą podpisywałeś.
Inna sprawa to, jak tak długo można czekać na jakąkolwiek wypłatę, toż to ponad dwa miesiące.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
sfinks
(sfinks)
Wiking
Ok niech będzie Workshop
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów

(morss.)
Stały Bywalec
sfinks napisał:
Ok niech będzie WorkshopNie wiem czy zauważyłeś, jednak te dwie nazwy firm, jednak różnią się zasadniczo.
Natomiast jeżeli tego nie zauważasz to bardzo źle i dlatego nasz teraz kłopoty.
Mógłbyś bez krętactw, opisać bardziej szczegółowo swój problem?
KU PRZESTRODZE INNYM.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Workshop_Bemanning
(Workshop_Bemanning)
Wiking
Witam,
Bardzo proszę o niezwłoczny kontakt z naszą firmą pod numerem telefonu 21 50 30 90 lub bezpośrednio u konsultanta 465 40 996 w celu wyjaśnienia sprawy. Wynagrodzenie w Workshop jest wypłacane co 2 tygodnie pod warunkiem, że godziny pracy zostały poprawnie wypełnione. Nasza firma w ostatnim czasie wprowadziła system elektronicznego dostarczania przepracowanych godzin pracy, w wyniku czego, z przyczyn technicznych, pańskie zgłoszenie mogło zostać niedostarczone. W przypadku gdy wynagrodzenie nie zostało wypłacone na czas, proszę niezwłocznie informować swojego konsultanta o takim zajściu.

Pozdrawiam
Zespół Workshop
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
sfinks
(sfinks)
Wiking
Od początku maja regularnie kontaktuje się z firmą w sprawie wynagrodzenia i kończy się niestety na niczym
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Workshop_Bemanning
(Workshop_Bemanning)
Wiking
Dostałem informację, że kontaktował się Pan z kolegą. Pańska sprawa jest wyjaśniana.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
sfinks
(sfinks)
Wiking
Tą informację dostaję od jakiegoś czasu, nie zmienia to faktu że nie mam przelewu na koncie oraz tego że pierwszy problem pojawił się już na początku kwietnia, podczas okresu rozliczeniowego za drugą połowę marca. Od tamtej pory nikt nie zainteresował się problemem i nie rozwiązał go.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...byku ....
...a byłeś tam osobiście...
...firma mieści się przy metrze Brynseng...
...podejdz osobiscie i wyjaśnij sprawe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty

(buliboss)
Nowicjusz
Drogi Panie Workshop Bemaning a jak to jest z polowa podatku w listopadzie. chodzi o to ze znajomy nie dostal go gdyz jego prowadzacy poinformowal go o tym ze jego ulga przepadla poniewaz nie mial zlecenia na caly listopad tylko na polowe tego miesiaca i akurat wtedy nie nalezala sie ta ulga?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok