Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Stiring system - Norwegia

33 Posty
jakub kloc
(kubunia)
Nowicjusz
Witam czy moze ktos mi wytlumaczyc co to jest???wydxwania do mnie facet i ciagle modi ,ze potrzebuje tego???prosze o podpowiedz...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(sloka)
Stały Bywalec
kubunia napisał:
Witam czy moze ktos mi wytlumaczyc co to jest???wydxwania do mnie facet i ciagle modi ,ze potrzebuje tego???prosze o podpowiedz...
Może, zamiast wypytywać się na tym forum osób mało kompetentnych,
a nie znających tego, czym się zajmujesz na co dzień zawodowo.
Sprawdził byś najpierw poprawność norweskiej pisowni a następnie wpisał zwyczajnie w internetową wyszukiwarkę.
Na ten przykład tak.
- >Stiring system< to może być tylko wymowa i to do końca niepoprawna.
- >Steering system< to może być na ten przykład pisownia i też nie do końca poprawna.
Natomiast to słowo jest tłumaczone przez zwykłe gogle jako:
- układ kierowniczy.
- układ sterowniczy.
I parę innych podobnych w brzmieniu alternatyw.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

()
Wyjadacz
"bu jek nie wesz to co to est to po co tbe to wiexec,zapytay mose w styringsystemer.no,,lub sprawdz na kvasir kto wyxwania,to pedziesz wiexial kto wyxwania,jaka firma "

ile Ty już dziś wypiłeś ?? : -))))))))
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomkra
(Tomkra)
Wiking
Styringsystem-to jest ogolnie mowiac BHP.Kazda firma musi to miec.Obecnie jest na rynku duzo firm,ktore oferuja berdzo proste rozwiazanie np. app na telefon lub wersja komputerowa sa tez w formie ksiazki(forma papierowa)-to juz przezytek.Poczytaj np.total kontrol oni oferuja rozne systemy dla firm, np. branza budowlana -wszystko jest pod branze budowlana.Na przyklad tak zwane "sjekklister" ,ktore to musza byc na budowie.W razie kontroli przez arbeidstilsynet(inspekcje pracy) mato wszystko byc na kazdy projekt.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
jakub kloc
(kubunia)
Nowicjusz
hej dzwoni Emil_Andreas_Søderkvist z Grønn Job...a pisalem z pracy...alc nie pije..ale milo ze pytasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
jakub kloc
(kubunia)
Nowicjusz
pan dzwonil z Grønn Jobb ..polecisz ewentualnie z ktorej firmy skozystac...jaka jest cena??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
jakub kloc
(kubunia)
Nowicjusz
Grønn Jobb oferuja system za 4680 eks MVA za 12 miesiecy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
Ingve napisał:
napisał:
\\\"bu jek nie wesz to co to est to po co tbe to wiexec,zapytay mose w styringsystemer.no,,lub sprawdz na kvasir kto wyxwania,to pedziesz wiexial kto wyxwania,jaka firma \\\"

ile Ty już dziś wypiłeś ?? : -))))))))

Krzysiu,,a on mie zrozumiel,,zrozumial,,bo ,,widze,ze albo ty trzeźwy,albo za mało wypiles,,to twoje zdrówko,,hej


no ja trzeźwy jestem a za toast za moje zdrówko bardzo dziekuje ))))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok