Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

kamien gipsowy scienny - Norwegia

Czytali temat:
sM M jan paweł marcin k Andrzej ANDRE Patryk Patryk Kasia K boj fra oszlo Klaudia WIWI yoradek Lukasz Staszewski (1007 niezalogowanych)
4 Posty

(alutek1)
Wiking
Witam Mam pytanie :czy ktos sie orientuje,gdzie moge kupic kamien gipsowy scienny w Norwegii? Bede wdzieczna za pomoc..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Stefan Skogmann
(Skogmann)
Nowicjusz
Zobacz w bauhaus
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Stefan Skogmann
(Skogmann)
Nowicjusz
Megaflis tez chyba cos maja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(alutek1)
Wiking
Niestety tylko cementowe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
alutek1 napisał:
Witam Mam pytanie :czy ktos sie orientuje,gdzie moge kupic kamien gipsowy scienny w Norwegii? Bede wdzieczna za pomoc..

Mozesz zapytac w PSB w Billingstad.To polski sklep.Maja duzo troche materialow uzywanych sprowadzanych z Pl.Mozna zadzwonic do nich zawsze.
Nie wiem skad jestes,bo ponoc w Moss otawarii filie.A ogolnie,to jesli tak Ci na tym zalezy, to z Pl sprowadz.Cenowo nawet taniej wyjdzie.Pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
michal.norge.oslo
(michal.norge.oslo)
Wiking
Najtansze i najlepsze rzeczy malarskie u Larsena
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
secondo napisał:
alutek1 napisał:
Witam Mam pytanie :czy ktos sie orientuje,gdzie moge kupic kamien gipsowy scienny w Norwegii? Bede wdzieczna za pomoc..

Mozesz zapytac w PSB w Billingstad.To polski sklep.Maja duzo troche materialow uzywanych sprowadzanych z Pl.Mozna zadzwonic do nich zawsze.
Nie wiem skad jestes,bo ponoc w Moss otawarii filie.A ogolnie,to jesli tak Ci na tym zalezy, to z Pl sprowadz.Cenowo nawet taniej wyjdzie.Pzdr


Tak, tutaj znajdziesz więcej informacji : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/uslugi/bu...udowlany+w+moss.html
Zgłoś wpis
4 Posty

(alutek1)
Wiking
dziekuje za podpowiedzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok