Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

pluskwy - Norwegia

1 Post
dziewczynazoslo
(dziewczynazoslo)
Wiking
witam, od niedawna w moim hyblu pojawily sie pluskwy domowe.
Zna ktos z Was sposob na wypedzenie ich z domu? wynajem firmy to spory koszt, i zabieg nalezy powtorzyc do 3 razy. pomozecie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
thorberg6
(thorberg6)
Wiking
Ja radze jednak profesjonalną firmę i to czym prędzej. Znam problem z autopsji, dopiero profesjonalisci pomogli bo miesiącach walki. Pluskwy to straszne kurewstwo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
grzegorz frankiewicz
(frannko77)
Nowicjusz
mieszkalem kiedys w hyblu na poczatku pojawilo sie kilka sztuk tego robactwa ale pozniej byly ich setki wlasciciel wzywal firme i jak tu kolega pisal w drewnianych lozkach i szafach bylo tego najwiecej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
dziewczynazoslo napisał:
witam, od niedawna w moim hyblu pojawily sie pluskwy domowe.
Zna ktos z Was sposob na wypedzenie ich z domu? wynajem firmy to spory koszt, i zabieg nalezy powtorzyc do 3 razy. pomozecie?

To raczej problem wlasciciela hybla nie Twoj. Zglos problem i niech szuka miejsca zastepczego dla Ciebie i wzywa firme.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
M K
(Mal555)
Nowicjusz
thorberg6 napisał:
Ja radze jednak profesjonalną firmę i to czym prędzej. Znam problem z autopsji, dopiero profesjonalisci pomogli bo miesiącach walki. Pluskwy to straszne kurewstwo.

masz absolutnie racje...tylko i wyłącznie profesjonalna firma!! I to jak najszybciej bo będzie ich więcej i więcej.
Kiedy mieszkałam w UK u moich sąsiadów pojawiły się pluskwy i w ciągu kilku tygodni u mnie i kolejnych trzech mieszkaniach. Byłam przerażona bo jestem osobą lubiącą czystość i porządek. Musieliśmy wyrzucić większość mebli, sofy, łóżka i materace bo były nie do uratowania. Dopiero po kilku wizytach profesjonalnej firmy się ich pozbyliśmy. Dla mnie to było dość traumatyczne, także powtórzę tu stwierdzenie thorberg6-'pluskwy to straszne kurewstwo'....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty

(buliboss)
Nowicjusz
Z tego co wiem rzeczy i meble mozna uratowac poprzez wlorzenie ich do kontenera chlodni min.-25* C na tydzien.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok