Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Cześć ,czy mógłby ktoś sprawdzić czy dobrze napisałem tą wiadomość ? - Norwegia

23 Posty
sensei69
(sensei69)
Wiking
Cześć wszystkich
To dopiero początki mojej nauki norweskiego ,czy ktoś mógłby sprawdzić poprawność tego tekstu ?

Witam serdecznie
nazywam się Jan Kowalski,mam 20 lat , szukam pracy w okolicy Oslo.
Mam możliwość przeprowadzić się do mojego przyjaciela ,który wraz z Ojcem mieszkają i pracują w Oslo,posiadam już ID numer oraz znam podstawy norweskiego
Jestem osobą spokojną,uczciwą,rzetelną ,posiadam certyfikat CRB,płynnie mówię po angielsku,a mój norweski z tygodnia na tydzień jest,staje się ,coraz lepszy.
Jeśli jest szansa na prace w Państwa firmie ,bądź znają Państwo kogoś kto mógłby pomóc mi uzyskać prace dla osoby z moim doświadczeniem byłbym bardzo,wdzięczny.
Załączam CV
Z poważaniem
Jan Kowalski

Velkommen
Mitt navn er Jan Kowalski, jeg er 20 år gammel, jeg er leter etter arbeid i området i Oslo.
Jeg er muligheten til å flytte til min venn, som sammen med Faderen bor og arbeider i Oslo, jeg har allerede ID-nummer, og jeg vet det grunnleggende norsk
Jeg er en rolig, honest, pålitelig, har en CRB sertifikat, snakker flytende engelsk, og min norske fra uke til uke blir stadig bedre.
Hvis det er en sjanse til å jobbe i din selskap, eller du kjenner noen som kunne hjelpe meg med får arbeid for en person med min erfaring jeg ville være veldig takknemlig.
jeg legger ved en CV
Med vennlig hilsen,
Jan Kowalski

Proszę o sugestie jeśli uważacie ,że coś powinno być zmienione ,poprawione.
Z góry dziękuje serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Ja to zrozumialem tak: znam kogos kto zna kogos kto mieszka w Norwegii.
Punkt drugi- pytasz sie pracodawce oferujacego konkretna oferte pracy czy nie zna kogos innego kto ci moze polecic inna prace - WTF!!!!!!!

Myslisz, ze pracodawca poswieci swoj czas na czekanie az przyjedzie z zagranicy ktos nie majacy doswiadczenia zawodowego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
W internecie masz obszerne informacje jak przygotować profesjonalnie CV i listy motywacyjne w Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
sensei69
(sensei69)
Wiking
Dzięki za konstruktywną krytykę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(Bartek26)
Wiking
Ja myślę że tłumacz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
sensei69
(sensei69)
Wiking
dowcipniś się znalazł ;]
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
Skoro zadajesz pytanie na forum,to po co wbijasz na priv z tym samym pytaniem?Z TYGODNIA NA TYDZIEN BEDZIE LEPIEJ Ja po norwesku moge Ci tylko powiedziec- Je ne comprand pas
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok