Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

AUTORYZACJA DYPLOMU FARMACEUTY - Norwegia

Czytali temat:
W Z Dariusz R Szymon Tłustochowicz ja ja konto Zablokowane Kamil Bigus Ole_Nordmann Lembkerson Jarosław Snarski michalsa (1582 niezalogowanych)
5 Postów
Lembkerson
(Lembkerson)
Wiking
Witam.
Czy jest może ktoś kto autoryzował dyplom farmaceuty w Norge i zechciałby się podzielić swoimi doświadczeniami. Z góry bardzo dziękuję za każdą odpowiedź. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Dima Dima
(dima)
Wiking
Witam. Właśnie jestem na etapie załatwiania norweskiego fagbref-u. Jest taka stronka nokut.no i tam znajdziesz formularze i wszystkie informacje jakie dokumenty trzeba do nich wysłać. Możesz też napisać swoje dane i jaka szkołe ukończyłeś i wysłać pod ten adres fagskole@nokut.no a wciągu kilku dni dostaniesz linka do odpowiedniego formularzu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Lembkerson
(Lembkerson)
Wiking
Wielkie dzięki za info. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
ja ja
(szefno)
Początkujący
helsedirektoratet.no/autorisasjon-utdann...torisasjon-og-lisens dyplom farmaceuty autoryzujesz tutaj nie na nokut. Ja autoryzowalem dyplom z rat.med. Moze nie wiele wiem na temat autoryzacji farmaceuty ale wrazie pytan pisz na priv, moze uda sie pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
146 Postów

(ixi)
Stały Bywalec
Sz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jarosław Snarski
(JarekSnarski)
Wiking
Ja robiłem autoryzację dyplomu w 2015/2016 i nie było żadnego problemu.
Potrzebne było:
- przetłumaczone notarialnie ksero zaświedczenia z NIA (do NIA trzeba wysłać wniosek, świadectwa pracy potwierdzenie zapłaty - 100Euro)
- ksero dyplomu po polsku i po angielsku
- ksero suplementu do dyplomu
Więcej znajdziesz tutaj:
helsedirektoratet.no/autorisasjon-utdann...oyt#utdanning-i-eu/eøs:-provisorfarmasøyt

Ja jeszcze wysyłałem pocztą, ale teraz musisz się zalogować na Altinn.no i wszystko robisz przez internet. Jak bedzięsz miał jakieś problemy to znajdz mnie na FB i napisz na priv. Chętnie pomogę, pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Lembkerson
(Lembkerson)
Wiking
Bardzo dziękuję za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Lembkerson
(Lembkerson)
Wiking
Wielkie dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jarosław Snarski
(JarekSnarski)
Wiking
Pozdrawiam i do usłyszenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok