Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

67 Postów

(zdzisek778)
Początkujący
Marzena Pałubniak napisał:
A ja mam jeszcze jeden \"problem\"...bo boję się, że dzieci (12 i 10 lat) nie znajdą tu bratniej duszy. Bardzo bym chciała żeby jakieś mamy , które mają dzieci w podobnym wieku napisały kilka słów jak ich pociechy zaczynały szkołę w Norwegii...bo póki co to mnie przeraża.

spokojnie wyprzedzasz fakty ktorych niema
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
67 Postów

(zdzisek778)
Początkujący
Sweetfruit napisał:
W poprzednie lato szukalem kogos do gry w tenisa albo wypadow razem po okolicy na kolarce i nikt sie nie zglosil. Zrezygnowalem juz z integracji.. po 1.5roku w Oslo.
Ciezko tez mieszkac z polakiem pod wspolnym dachem gdy sie nie pali tytoniu marihuany ani nie zlopie wodki i 6pakow w weekendy. Za 2 dni kolejna wyprowadzka-ucieczka..
Za duzo w norwegii jest wulgarnych ex-kryminalistow,alkoholikow po podstawowce...


juz niedaleko wiosna wiec jak bedziesz miec ochote pojezdzic to napisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(Marzena Pałubniak)
Wiking
mam taką nadzieję, że się mylę ale wolę się bać na zapas...i miło się zaskoczyć, niż się rozczarować i wracać do PL po miesiącu a niepokój o dzieci nie jest niczym strasznym...i jako matka martwię się trochę jak to będzie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
67 Postów

(zdzisek778)
Początkujący
Marzena Pałubniak napisał:
mam taką nadzieję, że się mylę ale wolę się bać na zapas...i miło się zaskoczyć, niż się rozczarować i wracać do PL po miesiącu a niepokój o dzieci nie jest niczym strasznym...i jako matka martwię się trochę jak to będzie...

spokojnie oczywiscie ze sie martwisz ale nie potrzebnie na wyrost z wyprzedzaniem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(Marzena Pałubniak)
Wiking
wiec uwierzę ci na słowo dziś spokojnie zasnę...a jutro ...to będzie jutro nie wyprzedzam dobrej nocy, pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
67 Postów

(zdzisek778)
Początkujący
Marzena Pałubniak napisał:
wiec uwierzę ci na słowo dziś spokojnie zasnę...a jutro ...to będzie jutro nie wyprzedzam dobrej nocy, pozdrawiam

jasne wzajemnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Patryk Anie podam
(Patrick)
Wiking
No ja jestem rok tu, mase pracuje - malo czasu na przyjaznie... tesknota zabija, najgorsze co moze byc. Niestety life i nic tego nie zmieni .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
dark70 Zalewski
(dark70)
Nowicjusz
Latwiej napisac niektorym glupawe komentarze na forum niz wyjsc do ludzi i sie wlasnie intergrowac czy dzielic pasjami..jest tu paru takich co cyklicznie bez wzgledu na to jaki pojawi sie temat na forum ..wpisuja swoje wypociny..bo komentarzami tego nazwac sie nie da..brawo polonia brawo!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
dark70 napisał:
Latwiej napisac niektorym glupawe komentarze na forum niz wyjsc do ludzi i sie wlasnie intergrowac czy dzielic pasjami..jest tu paru takich co cyklicznie bez wzgledu na to jaki pojawi sie temat na forum ..wpisuja swoje wypociny..bo komentarzami tego nazwac sie nie da..brawo polonia brawo!!
a jeszcze łatwiej pisać głupawe komentarze pod czyimiś zdjęciami..
a następnie pretensje że nikt ze mną nie chce pisać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
67 Postów

(zdzisek778)
Początkujący
hej nie uzalac sie tylko jak tak jest sam sobie organizowac wszystko nie tylko wy nie macie znajomych jest nas wiecej zycie w lape i dalej do przodu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok