Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

regips - Norwegia

8 Postów
Jacek Hebzie
(JacekHebzie)
Wiking
Mam pytanie: ile może kosztować zwykła płyta regipsowa na sufit ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Jacek Hebzie
(JacekHebzie)
Wiking
Proszę o szybką odpowiedź, gdyż niechcący nadepnąłem na taką płytę i ją uszkodziłem. Właściciel płyty chce ode mnie ok 3.000 Koron. Pytam, gdyż nie wiem, jak ta kwota ma się do rzeczywistości. Dziękuję za odpowiedź
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
JacekHebzie napisał:
Proszę o szybką odpowiedź, gdyż niechcący nadepnąłem na taką płytę i ją uszkodziłem. Właściciel płyty chce ode mnie ok 3.000 Koron. Pytam, gdyż nie wiem, jak ta kwota ma się do rzeczywistości. Dziękuję za odpowiedź

100 nok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
JacekHebzie napisał:
Proszę o szybką odpowiedź, gdyż niechcący nadepnąłem na taką płytę i ją uszkodziłem. Właściciel płyty chce ode mnie ok 3.000 Koron. Pytam, gdyż nie wiem, jak ta kwota ma się do rzeczywistości. Dziękuję za odpowiedź

Nastepny z podpucha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
secondo napisał:
JacekHebzie napisał:
Proszę o szybką odpowiedź, gdyż niechcący nadepnąłem na taką płytę i ją uszkodziłem. Właściciel płyty chce ode mnie ok 3.000 Koron. Pytam, gdyż nie wiem, jak ta kwota ma się do rzeczywistości. Dziękuję za odpowiedź

100 nok


Jak sufitowa czterostronnie frezowana to pi razy oko 250
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Jacek Hebzie
(JacekHebzie)
Wiking
Na prawdę spotkała mnie taka sytuacja, jak byłem w czerwcu u znajomych, a teraz słyszę, że jestem winien za uszkodzony regips taką kwotę. Jestem teraz w Polsce i nie mam możliwości sprawdzenia, więc pomyślałem, ze mogę takie pytanie zadać na forum. Nie zamierzam z siebie robić "wariata". W Polsce to koszt od 13zł do 25 ( za zieloną)-nie wiem więc skąd te 3.000 Koron, to jest prawie 1.500zł, stąd moje pytanie. Będę wdzięczny za odpowiedź, bo mam dzwonić, a chciałbym mieć wiedzę na ten temat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
JacekHebzie napisał:
Na prawdę spotkała mnie taka sytuacja, jak byłem w czerwcu u znajomych, a teraz słyszę, że jestem winien za uszkodzony regips taką kwotę. Jestem teraz w Polsce i nie mam możliwości sprawdzenia, więc pomyślałem, ze mogę takie pytanie zadać na forum. Nie zamierzam z siebie robić \"wariata\". W Polsce to koszt od 13zł do 25 ( za zieloną)-nie wiem więc skąd te 3.000 Koron, to jest prawie 1.500zł, stąd moje pytanie. Będę wdzięczny za odpowiedź, bo mam dzwonić, a chciałbym mieć wiedzę na ten temat.
może policzyli z transportem,montażem i szpachlowaniem,malowaniem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Jacek Hebzie
(JacekHebzie)
Wiking
Ona leżała na 2 belkach i ja tylko na nią niechcący nadepnąłem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
A pewny ty jestes e byl to zwykły regips, nie jakas płyta elewacyjna albo ja inna np specjalna na kominki?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
JacekHebzie napisał:
Ona leżała na 2 belkach i ja tylko na nią niechcący nadepnąłem

To fajnych masz znajomych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok