Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

zasiłek bezrobotny - Norwegia

23 Posty
pawel piotr mar
(packard1129)
Wiking
witam ile mam czasu na złożenia wniosku do NAV o zasiłek bezrobotny od dnia ostatniego pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Chyba wszystko zostalo juz wyjasnione wiec zeby nie zasmiecac forum zapytam tu.
Jezeli sam zwolnie sie z pracy to czy procedura wyglada tak samo, ale bede musial czekac 3 mc na zasilek? Jak to jest z propozycjami pracy z NAV? Moge je odrzucac bezkarnie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Karencja 12 tyg pozniej liczone 3 mc? Nie ogarniam. Moga mnie wyslac do Narviku z Oslo? Jaja sobie robisz? No tak sobie mysle ze moze kiedys poszedl bym na zasilek tylko ze raczej mnie nie zwolnia i jasnym jest to, ze zaplacilem gruby podatek to niech teraz pomoga biednemu bezrobotnemu i wspomoga gotoweczka. A gdyby tak w pracy w kulki leciec i zwolnia dyscyplinarnie to tez jest ten czas oczekiwania, w ogole nie ma zasilku czy kasiorka wpada bez zbednych opoznien?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Chyba zajarzylem ta karencje Zwalniam sie, rejestruje nastepnego dnia w NAV karencja 12 tyg i wakacje tak?
I ostatnie pytanie. Wysokosc zasilku obliczaja na podstawie trzech ostatnich mc czy ostatniego roku podatkowego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Ole dzieki wielkie. Masz u mnie browarka.
A jeszcze jedno pytanie mam. To prawda czy mit ze mozna z lekarzem pogadac? Slyszalem ze np wypaleni zawodowo moga sobie odpoczac. Slyszal ktos cos na ten temat?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
pawel piotr mar
(packard1129)
Wiking
witam pracowałem przez agencje i ostatnio w styczniu 11 01 17 r i nie maja dla mnie pracy i dzis chcę pojechac do biura po papiery co muszę od nich wziąsc jakie papiery
dzieki za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Ole_Nordmann napisał:
tak, mozesz isc na to na zwolnienie tak samo jak depresja w pracy. Da ci 2 tyg pewno zwolnienia albo wiecej ale nie wiecej niz miesiac na jedym zwolnieniu. Mozesz sobie tez przykombinowac czyli pojechac gdzies na wczasy byle cie opalenizna nie zdradzila. Duzo zalezy od tego jakiego masz lekarza, ja tam ze swoim dobrze sie znamy
Tzn ze u lekarza nie pochoruje dluzej niz mc?
Ja to raczej zdrowy jestem i jeszcze nie poznalem swojego lekarza ale mozna zmienic go w potrzebie tak? A moze ktos wie jak to jest podczas zwolnienia dyscyplinarnego?
Wakacje mialy byc w cudzyslowie bo jeszcze sie nie wybieram. Mam inne plany
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
pawel piotr mar
(packard1129)
Wiking
powinni mi dac bez problemu te papiery do nav bo cieżko z nimi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Ole_Nordmann napisał:
Chuck Norris napisał:
Ole_Nordmann napisał:
tak, mozesz isc na to na zwolnienie tak samo jak depresja w pracy. Da ci 2 tyg pewno zwolnienia albo wiecej ale nie wiecej niz miesiac na jedym zwolnieniu. Mozesz sobie tez przykombinowac czyli pojechac gdzies na wczasy byle cie opalenizna nie zdradzila. Duzo zalezy od tego jakiego masz lekarza, ja tam ze swoim dobrze sie znamy
Tzn ze u lekarza nie pochoruje dluzej niz mc?


Ja pisze o jedny zwolnieniu( jednej wizycie) ale niechetnie daja powyzej 2 mies gdyz w 8 tyg jest spotkanie z navem. pamietaj ze pierwsze 16 dni placi pracodawca, lacznie z sobota i niedziela ktora jest bezplatna, tworzycie oppfølgingsplan itp...jak bedziesz na zwolnieniu to napisz do mnie kiedys to ci wytlumacze co i jak

Jezeli jestes z Oslo to browara stawiam i mozesz opowiedziec. Na zwolnienie jezeli pojde to dopiero kiedy znikna ogloszenia pracy w moim fachu Teraz NAV by znalazl w 2 dni super oferte Ewentualnie zostaw kontakt do siebie gdybys zmienial nick badz zegnal sie z forum. Pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
pawel piotr mar
(packard1129)
Wiking
no i dobrze trza ostro ok pewnie bede jeszce pisał do ciebie o pomoc ile bys chciał za załatwienie tych papierow do nav bo ja nie znam jezyka i bede potrzebował pomocy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok