Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

urlop - Norwegia

Czytali temat:
czesio. oj tam nazwisko... Jacek Duda Paweł P Kasia K Ewa Adam ja ja hei!sandokan ogi308a (337 niezalogowanych)
25 Postów

(Darek290)
Wiking
Witam jestem na umowie próbnej 1 miesiąc i ostatniego lutego kończy mi się czy mam jakiś urlop jeśli tak to jak powinę wykorzystać .Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...wylogowałeś się,wiec szkoda naszego czasu...
...a ,,z drugiej strony,,, jezeli ktos już pyta to chyba grzecznie wypada poczekać na odpowiedz,nawet caly dzień?...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
212 Posty
Ja Gabriel
(Ja Gabriel)
Stały Bywalec
Darek290 napisał:
Witam jestem na umowie próbnej 1 miesiąc i ostatniego lutego kończy mi się czy mam jakiś urlop jeśli tak to jak powinę wykorzystać .Pozdrawiam
W Norwegi, zwykłe urlopy pracowniczo-wypoczynkowe, są NIEPŁATNE, dlatego jest bez znaczenia, jak ten "twój urlop" wykorzystasz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Co sie to porobilo ostatnio. Sama postawa roszczeniowa. Najlepsi sa malolaci, ktorzy oczekuja, ze osoby juz mieszkajace w No maja jakis dlug u nich i powinni im zalatwic mieszkanie i prace od zaraz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
high_octane napisał:
Co sie to porobilo ostatnio. Sama postawa roszczeniowa. Najlepsi sa malolaci, ktorzy oczekuja, ze osoby juz mieszkajace w No maja jakis dlug u nich i powinni im zalatwic mieszkanie i prace od zaraz.


...takie klimaty sa w Polsce stojąc pod budka z piwem..
...jeden pyta drugiego...slyszałes o jakieś robocie?
...nie spierd...j i plask w czolo...
...to dlatego polacy maja pewnie wąsy i płaskie czoła
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów

(Darek290)
Wiking
przepraszam taki mam internet
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok