Od 2014 roku odzyskaliśmy już 360 mln NOK podatku z Norwegii Wyniki na podstawie przygotowanych zeznań podatkowych w biurze Multinor Odzyskaj podatek

Moje oczy na ten kraj - Norwegia

25 Postów
Jan Kowalski
(German)
Wiking
Załóż partie, dojdź do władzy, zmień ten kraj na lepsze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
407 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Wyjadacz
w Polsce syf jest podwojny,poza aborcja moze tylko,kompleksow masz za wiele tutaj jest problem,prawdobnie brak integracji. i bilokacja moze ci przeszkadza.wylacz w takim razie polska TV
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1554 Posty
Maniak
maverik napisał:
ja tu mieszkam od 25 i powiem ci ze wogole sie nie mylisz -syf Norweski i dziadostwo nie ma w tym kraju granic -bieda norweska az piszcze na kazdym rogu -tak naprawde wisualnie to wszystko pieknie wyglada jak ktos tu przyjedzie ,ale pomieszkaj tu 20 lat to sobie pogadamy
SYSTEM ZJEBANY TOTAL.

masohizm...20 lat być upokarzanym,codziennie przez 20 lat oglądać ten syf i dziadostwo!!!
jak wrócisz do polszy zostaniesz bohaterem narodowym i bedą wnukom o tobie przy kominku Janusze opowiadać...

sorki ...zapomniałem...ty na emeryture do szwecji z kamperem sie wybierasz...btw..jesteś herosem!!!

20 lat!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
high octane
(high_octane) Online
Stały Bywalec
maverik napisał:
ja tu mieszkam od 25 (...),ale pomieszkaj tu 20 lat to sobie pogadamy

Do socjalistycznych krajow jak Norwegia, nie jedzie sie zeby tam mieszkac. Tak robia tylko lemingi, ktore biora kredyt na 50 lat na drewniana szope, polozona gdzies daleko w lesie. Tu sie przyjezdza, zeby zarobic lub zbierac socjal (dosc ostatnio popularne), a zarobiona kase wydac ma mieszkanie w Polsce, badz dom z basenem w Hiszpanii.

Czego ty sie spodziewales po socjalistycznym panstwie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
118 Postów

(Konto zablokowane)
Początkujący
polskie tv ,nie mam takiej i niechce dostac zawalu -
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
118 Postów

(Konto zablokowane)
Początkujący
mie sie tu poprostu przestalo podobac ,a ocene to wy se wystawiliscie jak 20 lat temu tu sie mieszkalo to nie ta jak teraz a pozatym juz sie dorobilem ,a pisze bo niemam co robic ,leze i pisze .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
60 Postów
spring woman
(freewoman)
Początkujący
Wielkie Brava!!!! Jak bym to ja pisala!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Stefan Skogmann
(Skogmann) Online
Wiking
Haha....20 lat czy 25 lat zadna roznica. Jak myslisz tak masz. Syf w glowie, syf dookola
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas