Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

kurdee szukam pracy w norwegi jako pracownik fizyczny - Norwegia

Czytali temat:
czesio. oj tam nazwisko... Marcin Ciastko Kasia K anna wrobel biernat Ole_Nordmann sidebyside007 DannyK44 (508 niezalogowanych)
3 Posty
sidebyside007
(sidebyside007)
Wiking
podejmę każdą prace w norwegi chciałbym sie tam przeprowadzić może znalała by się jakaś dusza która by pomogła chociaż mało jest takich osób w tych czasach trzeba mieć wszedzie doswiadczenie w każdej dziedzinie ja pracowałem w angli ale nie chcę już tego kraju interesowała zawsze mnie norwegia wiele przeżyłem w życiu byłem w różnych krajach i pracach od obozów pracy zaczynałem przygodę z europą dużo by pisać może ktoś kto przeżył i wie jak to jest tak pisze tak od siebie nie sądze by to było złe warto zapytać kto pyta nie błądzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
sidebyside007 napisał:
podejmę każdą prace w norwegi chciałbym sie tam przeprowadzić może znalała by się jakaś dusza która by pomogła chociaż mało jest takich osób w tych czasach trzeba mieć wszedzie doswiadczenie w każdej dziedzinie ja pracowałem w angli ale nie chcę już tego kraju interesowała zawsze mnie norwegia wiele przeżyłem w życiu byłem w różnych krajach i pracach od obozów pracy zaczynałem przygodę z europą dużo by pisać może ktoś kto przeżył i wie jak to jest tak pisze tak od siebie nie sądze by to było złe warto zapytać kto pyta nie błądzi

Przejrzyj aktualne oferty pracy : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok