Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Barbara Andrelczyk Marcin Kobinski Johnny21 Natalia Natalia Anezka Kristofferson Bullet Olaaaaa aa (7538 niezalogowanych)
91 Postów
Magdalena X
(SoShy)
Początkujący
Dino napisał:
[quote]WIOSNA
   Miałem właśnie pierwszego wiosennego gościa. Siedząc przy kompie, zauważyłem na granicy pola widzenia ruch przy uchylonym oknie. Szczur! K..., myślę w pierwszej chwili, bure myszki, przecież już wytrzeźwiałem . Na szczęście, niewielki, parunastocentymetrowy (nie licząc ogona) szczurek wpadł z wizytą, zachęcony zapewne przez zapach ciastek, które akurat spożywałem. Kiedy zauważył moje zainteresowanie nim, uciekł do szafki z ubraniami. Sprawę załatwiłem jak na kota przystało. Zwierzyna wypłoszona z kryjówki, została po błyskawicznym pościgu przyssana do końcówki odkurzacza i wyekspediowana tam skąd przyszła, czyli za okno. Miałem zrobić zdjęcie, ale z uwagi na cierpienia obrońców zwierząt i przerażenie widoczne w oczach ofiary, nie chciałem przedłużać rozrywki własnej. Myślę, że szczurek zrozumiał lekcję i nie wróci . Jeśli nie, no cóż, dokończę zabawę.[/quo

Ciekawie by było jakby go wessało do środka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
Hilton napisał:
Pomysł z odkurzaczem jest rewelacyjny, ale ja bym sie nie odważyła. Chyba bym uciekła z mieszkania i na prawde dzwoniła po pomoc.

   Mnie nie wypadałoby prosić o pomoc . Małe szczurki są niegroźne. Na duże odkurzacz nie działa, są za ciężkie i zbyt silne, dobry kij lepiej się sprawdza (rożen od grilla też). Poza tym, jesteśmy drapieżnikami .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
SoShy napisał:
...
Ciekawie by było jakby go wessało do środka


   Sam się nad tym zastanawiałem, nie zdarzyło mi się jeszcze. Zapewne trafiłby do śmietnika razem z workiem, a tam już by się wygryzł na wolność. Ciekawe by były przeżycia gryzonia we wnętrzu odkurzacza .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
Dino napisał:
WIOSNA
   Miałem właśnie pierwszego wiosennego gościa. Siedząc przy kompie, zauważyłem na granicy pola widzenia ruch przy uchylonym oknie. Szczur! K..., myślę w pierwszej chwili, bure myszki, przecież już wytrzeźwiałem . Na szczęście, niewielki, parunastocentymetrowy (nie licząc ogona) szczurek wpadł z wizytą, zachęcony zapewne przez zapach ciastek, które akurat spożywałem. Kiedy zauważył moje zainteresowanie nim, uciekł do szafki z ubraniami. Sprawę załatwiłem jak na kota przystało. Zwierzyna wypłoszona z kryjówki, została po błyskawicznym pościgu przyssana do końcówki odkurzacza i wyekspediowana tam skąd przyszła, czyli za okno. Miałem zrobić zdjęcie, ale z uwagi na cierpienia obrońców zwierząt i przerażenie widoczne w oczach ofiary, nie chciałem przedłużać rozrywki własnej. Myślę, że szczurek zrozumiał lekcję i nie wróci . Jeśli nie, no cóż, dokończę zabawę.


dino , a gdyby tak twoja kobieta zakradła się do tych ciastek ,
to też odkurzacz i tam z kąd przyszła
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
bad harry napisał:
Dino napisał:
WIOSNA ...

dino , a gdyby tak twoja kobieta zakradła się do tych ciastek ,
to też odkurzacz i tam z kąd przyszła


   Widzę komplikacje. Zazwyczaj są to jej ciastka. Poza tym, odkurzacz nie sprawdza się z tych samych powodów, co przy dużym szczurze .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
dzięki Zuzu za oklaska
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
limetka81 napisał:
dzięki Zuzu za oklaska

vær så god!
Przyszłą wiosna i zamiast śniegu mamy deszcz, chyba jednak bardziej zime lubie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
a gdzi ty Zuzu mieszkasz ? w krainie deszczowców ?
u mnie susza ...................
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
bad harry napisał:
a gdzi ty Zuzu mieszkasz ? w krainie deszczowców ?
u mnie susza ...................


Nie tak głośno, kurka wodna, bo się jeszcze wyda. Karrrrrambaaaaaaaaaa



Jeszcze zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni:
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
Zuzu pogieło cie w tym wieku bajki oglądać ?
za kobitami sie rozglądaj , ja robie co moge , wiosna idzie a tu nic
jadę do kraju garnitur prasować , liczę że nie na darmo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok