Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Barbara Andrelczyk Marcin Kobinski Johnny21 Natalia Natalia Anezka Kristofferson Bullet Olaaaaa aa (7585 niezalogowanych)
1 Post

(AskeR78)
Wiking
bad harry- tok show, rozmowy w toku, big brother.. na gorącym krześle??? a moze program -usterka
pozdrawiam *
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(AskeR78)
Wiking
bad harry napisał:cytując:

kocham wiosnę!!!! jak ja czekałam na ten dzień!!! jak na zbawienie...teraz wszystko zacznie się budzić do życia! już nie mogę się doczekać kiedy zakwitnie bez - PIĘKNE OTO UJEŁA

limetka , czy ty nie jesteś aby romantyczna ?
bo jeden z panów tu na forum szuka romantycznej osoby stanu wolnego , do miłych spotkań w cieniu kwitnącego bzu
mogę podać namiary:_) TO PODAJ JJE MOJ NR TELEFONU
pozdrowionka*
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Hilton napisał:
Zuzu, a ja tobie znbalazlam dziewczyne. Ma 29 lat, blond włosy, jest panną i nie ma dzieci. Lubi seks. jest monogamiczna.

Dawaj namiary(wymiary: ) a co tam biorę w ciemno bo to latka lecą a tu skatt trzeba taki duży płacić (za kawalerki)

A tak na poważnie to chętnie poznam nową osobę bo już mnie męczy towarzystwo samych facetów.
Jutro masz u mnie plusa bo dziś już limit wyczerpałem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Kurde.... myslalam, ze wolisz jednak brunetkę, z bagażem zyciowym i 2 dzieci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
AskeR78 napisał:
bad harry napisał:cytując:

kocham wiosnę!!!! jak ja czekałam na ten dzień!!! jak na zbawienie...teraz wszystko zacznie się budzić do życia! już nie mogę się doczekać kiedy zakwitnie bez - PIĘKNE OTO UJEŁA

limetka , czy ty nie jesteś aby romantyczna ?
bo jeden z panów tu na forum szuka romantycznej osoby stanu wolnego , do miłych spotkań w cieniu kwitnącego bzu
mogę podać namiary:_) TO PODAJ JJE MOJ NR TELEFONU
pozdrowionka*


to podaj te namiary czekam ............................
ale jak cię ten pan spotka , a czubów nie lubi ..............to ja nie ręcze za nie go
możesz powąchać bez od strony korzonków
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Hilton napisał:
Kurde.... myslalam, ze wolisz jednak brunetkę, z bagażem zyciowym i 2 dzieci

Dzieci mi nic a nic nie przeszkadzają, a brunetki chyba mi się podobają bardziej niż blondynki,(mam nadzieje że twoja koleżanka tego nie czyta bo to minus już na wejściu )
A jak kobieta jest doświadczona mogła by mnie jeszcze czegoś nauczyć
Z tym że albo brunetka albo blondynka bo na dwa fronty to ja się nie bawię

Troszkę cieplej się zrobiło, wiosna w powietrzu i zaraz ludziom jedno po głowie chodzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
WIOSNA
   Miałem właśnie pierwszego wiosennego gościa. Siedząc przy kompie, zauważyłem na granicy pola widzenia ruch przy uchylonym oknie. Szczur! K..., myślę w pierwszej chwili, bure myszki, przecież już wytrzeźwiałem . Na szczęście, niewielki, parunastocentymetrowy (nie licząc ogona) szczurek wpadł z wizytą, zachęcony zapewne przez zapach ciastek, które akurat spożywałem. Kiedy zauważył moje zainteresowanie nim, uciekł do szafki z ubraniami. Sprawę załatwiłem jak na kota przystało. Zwierzyna wypłoszona z kryjówki, została po błyskawicznym pościgu przyssana do końcówki odkurzacza i wyekspediowana tam skąd przyszła, czyli za okno. Miałem zrobić zdjęcie, ale z uwagi na cierpienia obrońców zwierząt i przerażenie widoczne w oczach ofiary, nie chciałem przedłużać rozrywki własnej. Myślę, że szczurek zrozumiał lekcję i nie wróci . Jeśli nie, no cóż, dokończę zabawę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Ło matko! Juz teraz wiem po kogo dzwonic w sprawie szczura
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
Hilton napisał:
Ło matko! Juz teraz wiem po kogo dzwonic w sprawie szczura

   Genialne, serdeczne dzięki, Hilton. Czy ktoś wie jakie są stawki szczurołapa w Noreg? Mógłbym połączyć przyjemne z pożytecznym .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Pomysł z odkurzaczem jest rewelacyjny, ale ja bym sie nie odważyła. Chyba bym uciekła z mieszkania i na prawde dzwoniła po pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok