Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

33 Posty

(buliboss)
Nowicjusz
paierkiem nie tylko palcem jak ci go Tam wloza i poczuja ze zaciskasz to od razu beda wiedziec ze jest cos na rzeczy i wezma cie na badanie krwi lepiej nie cpiej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
578 Postów

(wariat0704)
Wyjadacz
juz za pozno bo juz sie spalił :d teraz ma sraczke na jutrzejszy lot bedzie kucnij kaszlnij itd hahhahahah
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
105 Postów
Karol Juskowiak
(Jusko)
Początkujący
w sumie to jeszcze nie wiem czy czekolada czy ziolko. Jakie to ma znaczenie ? Wychodzi na to ze bedziemy palili okolo 2-3 godziny przed lotem juz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
Jusko napisał:
w sumie to jeszcze nie wiem czy czekolada czy ziolko. Jakie to ma znaczenie ? Wychodzi na to ze bedziemy palili okolo 2-3 godziny przed lotem juz

w sumie nie ma znaczenia czy Sven wsadzi ci wskazujący czy środkowy...tam...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
105 Postów
Karol Juskowiak
(Jusko)
Początkujący
nic nie bede przemycal , chce tylko leciec na fazie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Michal Wisnia
(wisnia123)
Wiking
pomodl sie o rozum i moze zacznij brac dopalacze... na to papierkow nie maja dzieciaku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
578 Postów

(wariat0704)
Wyjadacz
Jusko napisał:
w sumie to jeszcze nie wiem czy czekolada czy ziolko. Jakie to ma znaczenie ? Wychodzi na to ze bedziemy palili okolo 2-3 godziny przed lotem juz


brawo Ty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
Jusko napisał:
nic nie bede przemycal , chce tylko leciec na fazie

Jak 2-3 godz przed lotem,to juz bedziesz mial po fazie.Najprostszy sposob to zjesc.Ale to troche wiecej i nie ta chemie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
578 Postów

(wariat0704)
Wyjadacz
SENTEX napisał:
wariat0704 napisał:
Czlowieku zrobia ci kipisz nic nie znajda , o ile nie znajda i nara

Jak nie znajda!!! wsadza mu sonde w dupe srednicy rury od odkurzacza duzo marychy pali to pewnie znajda cos w okreznicy


hahhahahaha juz nie chciałem go tak bardzo straszyć by o tym pisać ale widze wyręczyłeś mnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
M K
(Mal555)
Nowicjusz
Jeśłi wykryją ślady narkotyków to przeważnie idziesz na osobistą, mogą też chcieć przejrzeć Twój bagaż ale to wszystko zależy. Pierwsze co Cię spytają skąd te ślady narkotyków i musisz się wytłumaczyć z jakimś sensem, jeśli się zaczniesz motać w zeznaniach to po prostu będą Cię maglować wiesz, po co jedziesz, na jak długo, do kogo itp itd. Jeśli nie masz niczego przy sobie to Ci tak na prawdę nic nie zrobią ale ja uważam, że samo doświadczenie jest nie za miłe. Raczej też nie dopuszczą żebyś się spóźnił na samolot bo to dla nich koszta.
I dodam, że wiem to bo mam kilku znajomych pracujących na lotnisku...
Mojego męża raz wywąchał pies i poszedł na osobista a to dlatego, że dwa dni wcześniej siedzieliśmy w pokoju gdzie ktoś palił i był w tej samej kurtce. Oczywiście nic mu nie zrobili ale jak sam mówi oby nigdy więcej...
Także Twoja decyzja ale ja wole sobie walnąć bro albo coś mocniejszego na nerwy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok