Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Pomoc w znalezieniu pierwszej pracy - Norwegia

3 Posty
Patryk Begier
(PatrykBegier)
Wiking
Witam,

Czy znajdzie się tu jakieś słodkie serce, który w jakiś sposób pomogłoby osobie początkującej na obczyźnie znaleźć pierwszą pracę? Jeżeli chodzi o angielski to nie ma problemu, fluent może to nie jest ale na dobrym poziomie. norweskiego niestety nie znam. W Polsce pracowałem jako kelner,barman i manager restauracji oraz handlowiec. Nie wiem na początek mogę nawet skrobać ryby.

Jeżeli jest tu ktoś skory do pomocy to czekam! Na pewno się odwdzięczę!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Patryk Begier
(PatrykBegier)
Wiking
Może inaczej,

Czy wiecie gdzie szukać, na jakich portalach? jakaś osoba która przetłumaczy poprawnie moje CV na norweski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
Natali B
(Natali666)
Początkujący
Hej tutaj mozesz poprosic o pomoc z tlumaczeniem CV ( choc skoro nie znasz tego jezyka zupelnie to nie wiem czy to ma sens, uwazam ze lepiej miec Cv w jezyku ktory znamy.) www.facebook.com/groups/655658217888620/?fref=ts
co do pracy to moze sprobuj przez agencje pracy skoro nie znasz jezyka.. angielski w tej chwili jest w wiekszosci firm nie wystarczajacy.
Przegladaj
nav.no
finn.no ( dzial- jobb albo småjobb) småjobb to praca dorywcza ,ale czasem mozna cos fajnego znalesc.
gulesider.no (tutaj jak wpiszesz np. - restaurant Oslo to znajdzie Ci adresy restauracji z tej okolicy i mozesz poroznosic CV.

Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Patryk Begier
(PatrykBegier)
Wiking
Dzięki Wielkie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
PatrykBegier napisał:
Może inaczej,

Czy wiecie gdzie szukać, na jakich portalach? jakaś osoba która przetłumaczy poprawnie moje CV na norweski.


Tutaj znajdziesz aktualne oferty pracy w Norwegii, warto na bieżąco sprawdzać www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace/strona1.html?order=dn
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok